1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielka prośba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adam784, Sierpień 10, 2012.

1. Adam784

Adam784 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Być może niektórzy już wiedzą, że chciałbym zakupić Xbox'a 360 ale jak najtaniej!! Pisałem, dowiadywałem się na co muszę zwrócić uwagę żeby nie zrobić się w konia. Po poszukiwaniach znalazłem kilka ofert ale chyba nie do końca takich, które by mnie usatysfakcjonowały co do ceny produktu. Dlatego pomyślałem, że może więcej zaoszczędzę jeśli sam go sobie złożę :smug: oczywiście nie chodzi mi o składanie go od podstaw wiec opiszę co i jak. Niestety z pieniędzmi u mnie krucho więc limit to 500 no może 600 zł. I tu do was WIELKA PROŚBA czy możecie mi pomóc i poszukać dla mnie (oczywiście ja też ciągle szukam) najbardziej opłacających się części aby złożyć zestaw? Chodzi mi o to żeby znaleźć gdzieś na 1 aukcji Xbox'a (100% sprawnego, najlepiej jaspera) może być z dyskiem ale nie dużym 20 GB chyba że jest też mniejszy. Na kolejnej aukcji znaleźć Pada (sprawnego, przewodowy/bezprzewodowy, czarny/biały). Na jeszcze innej aukcji znaleźć Zasilacz odpowiedni do wybranej konsoli na kolejnej okablowanie chyba, że ktoś je doda jużnp. razem z Xbox'em i najważniejsze "chyba" na ostatniej aukcji znaleźć ofertę gdzie mogę przerobić już takiego Xbox'a na Jtag lub RGH. I żeby to wszystko było za przestępną cenę żeby mnie to wyniosło max. 500 - 600 zł. Jeśli zgodzicie się na taką pomoc to proszę o wstawianie linków do tych aukcji pod tematem. Będę naprawdę wdzięczny za wszelką pomoc.

Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Napisz PW do akira z tego forum to jest 100% pewniak że konsolka będzie ok a i przy okazji może ci w niej zamontować RGH.
    Konsolki ma naprawdę w dobrych cenach z tego co zauważyłem.

Tu masz linka
    http://xboxforum.pl/sprzedam-46/sprzedam-xbox-360-slim-4gb-rgh-coolrunner-rev-c-600zl-140887/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum