1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki powrót i problemy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yeti1992, Marzec 3, 2016.

1. yeti1992

yeti1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam bardzo ważne pytania. Konsolę X360 mam od 2010 roku. W 2012 jakoś nagle odeszła mi ochota na granie. Teraz po 4 latach wygrzebałem X'a z szafy i postanowiłem odświeżyć temat. I tu zaczyna się problem. Kompletnie nie jestem teraz na czasie z tą konsolką. Nie mam pojęcia jaki jest najnowszy dashboard itp itd. Konsolę mam przerobioną tym starym flashem, jeszcze przed LT+ 2.0. Mam nagranych sporo gier (ponad 50 tytułów). Chciałbym wiedzieć czy:
    1. Jeśli cokolwiek zaktualizuję to czy będę musiał te gry wypalać od nowa?
    2. Czy jeśli zainstaluję najnowszy dash to usunie mi przeróbkę?
    3. Czy jeśli mam nagrane jakieś gry z ap 2.5 (mam jedną) to czy przestaną mi one dzialać po wczytaniu najnowszego FW do napędu?
    4. Czy jeśli zamiast tego zdecyduję się na przeróbkę RGH to czy będę nadal mógł odpalać gry które miałem nagrane na płytach?

PS. Nie mam jeszcze ani jednej gry z xgd3 i właśnie z tego powodu zastanawiam się nad RGH bo nie chce mi się kupować nowej nagrywarki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Sam niezbyt to ogarniam,ale widze,ze nie dostałeś odpowiedzi to postaram sie pomoc ;)
    1,2 - W tym czasie,w ktorym konsola lezała i sie kurzyła wyszedł dash,który usuwał przerobke
    3- na 99% przestana działać

4. yeti1992

yeti1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up A te ktore nie mają AP 2.5? Pojdą czy też do ponownego wypalenia?

Wczytywanie...

Poleć forum