1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WIELKI PROBLEM!!! FABLE III Koło Nieszczęścia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xtrip, Czerwiec 19, 2011.

1. xtrip

xtrip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam duży problem który polega na tym iż nie mogę nic zrobić, kompletnie zero może oprócz chodzenia bezsensownego i uderzania młotem w powietrze. Dokupiłem dodatek zawierający misje "Koło Nieszczęścia" znajduje się ono w domu Łupieżcy. Gdy wszedłem do sali w której znajduje się koło normalnie podszedłem i przytrzymałem "A" , wszystko było dobrze dopóki zamknęły się drzwi wyjścia. Teraz nic nie potrafię zrobić ponieważ zostałem uwięziony. Mogę tylko
    teleportować się do Sanktuarium. Nie mogę się teleportować do innych miejsc korzystając z mapy. Proszę niech mi ktoś pomoże!!!

Wczytywanie...

Poleć forum