1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki problem . ! HELP!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuben14, Grudzień 21, 2011.

1. kuben14

kuben14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest moj wczesniejszy post
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...ktory-posiadam-problem-112735.html#post894637

Dobra wiec kupilem tą nagrywarke ... (przypomne ze mam w x'ie Hitachi LT 2.0b) zflashowałem ją wszystko poszło pomyślnie nie bylo zadnych blędów wiec po zrobieniu tego wszystkiego odrazu wziołem sie za nagrywanie ... wiec najpierw zaczołem nagrywac " need for speeda the run "
    Wszystko bylo ok bo nie wyskoczyło zeby nagrac tym truncate lub overbum czy jakos tak no w kazdym badz razie nagrywarka raczej powinna byc w porzadku skoro nie bylo tej opcji tylko odrazu zaczelo sie weryfikowac chyba... Bo najpierw sie weryfikuje a potem nagrywa na plyte .
    No i wlasnie problem w tym ze gdy jest 100% weryfikacji wyskakuje błąd na img burnie " imgburn miscompare at lba" cos tam wiecej pisze ogolnie jeszcze ale to chyba nie istnotne ale gdyby bylo to podam wiecej informacji na ten temat ... Gdy jest to okienko z tym błedem mam do wyboru "yes" "no" gdy wybiore yes to musze kilkakrotnie nacisnac to Yes zeby zaczelo nagrywac a gdy juz zacznie nagrywac to tam gdzie jest napis miscompare bardzo szybko rosną liczby ...
    A gdy wybiorę "NO" to wtedy przestaje nagrywac i plytka do wyrzucenia .
    No ale jak juz mi sie nagrało to wrzucilem plytke do x'a to zaczeła dosyc glosno sie krecic i po paru sek zaswieca sie czerwona dioda na xboxie i czarny ekran w tv doslownie to samo co opisalem w wczesniejszym poscie "link wyzej" .
    Bardzo prosił bym o pomoc poniewaz juz dosyc sie wkosztowalem na to zeby zagrac w ta forze i nfs the run heh ...
    Z gory dziekuje za odpowiedz .!

PROGRAM KTORYM NAGRYWAM : IMG BURN NAJNOWSZY
    NAGRYWARKA LITEON IHAS 124 B
    NAJNOWSZY DASHBOARD 2.0.14699.0
    NAPED W XBOXIE HITACHI LT+ v2.0b
    PŁYTA VERBATIM Z FACTOREM X8

Wczytywanie...

Poleć forum