1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki problem - proszę o wsparcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kornel20, Marzec 26, 2012.

1. Kornel20

Kornel20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grając wczoraj u siebie na xboxie 360 z kinectem i dyskiem 250 G w Bf3 online zniknęły mi wszystkie napisy, myślałem że się przegrzał to wyjąłem płytę i go wyłączyłem, a wiatraczek nadal chodził bo było słychać i pomrugiwała dioda przy włączaniu. Postawiłem go na jakiś czas przy oknie. Później też grałem i się zawiesił, wyłączyłem i tak samo wiatraczek chodził, więc zostawiłem go w spokoju. Dziś grałem może z 90 minut i też się zwiesił, więc go wyłączyłem. Mam go od niecałego miesiąca i mam także ubezpieczenie na niego.
    Wszedłem dziś na xbox live pl i tam próbując logować się na konto xbox live zrobiło mi dwa nowe.. a klikałem login. Wyskoczył mi także napis że coś jej nie tak i, że tak nie powinno się dziać. Myślę, że to coś w xboxie, ale nie pokazało mi takiej nazwy jaką mam na xboxie tylko jakaś inna. Na emaila dostałem też wiadomość, że mam zaakceptować nowe warunki korzystania z xbox live, ale na inny niż chyba podałem.
    Coś jest nie tak? Czy to może normalne od długiego grania. Chociaż przedtem raz czy dwa się tak zdażyło, ale nie zwracałem na to uwagi, tylko włączyłem od nowa.
    Robiłem też u kolegi live, ale coś źle zrobiliśmy i nie może grać z innymi, ale live ma. Nie przyjdą mam nadzieje żadne koszty.
    U siebie robiłem darmowy miesiąc LIVE GOLD, a u kolegi chyba zrobił się SILVER.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kornel20

Kornel20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosiłbym o:
    1. Wytłumaczenie zawieszania się konsoli
    2. Czy nie zapłacę(Gold) lub kolega(Silver) nie zapłaci za korzystanie z Live (darmowy miesiąc). Ja robiłem przed aktualizacja on po.
    3. Jak teraz po tej nowej aktualizacji zrobić live (darmowe miesiące) bez podawania numeru karty kredytowej
    4. Czy na xbox pl można logować się kontem z konsoli xbox 360? Bo jak wpisuje adres e-mail który tam podałem w konsoli to na necie jest napisane, że jest zły, a jak próbuję moimi innymi to mi się robi nowe konto :/

4. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    1.Jeżeli zawiesza się tylko w trybie multi w BF3 to może coś być z netem.
    Grasz z dysku czy płyty? W innych grach nie ma tego problemu? Oryginał czy nagrana?

2.Jeżeli nie podawałeś numeru karty to nic nie zapłacisz za miesiąc golda. Silver to darmowe konto, za nie nigdy się nie płaci i na nim nie można grać przez sieć.

3.Po nowej aktualizacji konsoli żeby dostać miesiąc golda TRZEBA podać numer karty. Wcześniej nie było tego obowiązku.

4.Można się logować na stronie xbox mejlem i hasłem z konsoli. Po to ta strona właśnie jest ;)
    Sprawdź jeszcze raz w konsoli czy nie pomyliłeś się w adresie email (źle wpisałeś).

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1)a nagrana ihasem czy zwykłą? bo z zwykłej się lubią wieszać lub złe nagrana
    2)na forum są jest opcja nabycia darmowych 48h trial ,jak masz podane dane z karty to samo się przedłuża
    3)najlepiej założyć sobie paypal bo jest taka opcja przełewasz ile tam chcesz i nie ma ryzyka ,że ktoś ci konto ukradnie i se nakupuje niewiadomo co
    4)jak nie działa ci na xie na xbox.com zrób reset hasła ,na email ci powien przyjść kod resetujący

6. Kornel20

Kornel20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam oryginalną wersję BF3 polską, gram z płyty. Można instalować gry i grać bez płyt? Bo zainstalowałem Fife 11 od kolegi i nawet jak chce włączyć to trzeba włożyć płytę.

7. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    instalacja na dysku daje ci tyle ,że nie dobijasz płyty i lasera ale musi ona siedzieć w stacji.

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i to ,że konsola ciszej chodzi

Wczytywanie...

Poleć forum