1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki problem z napędem :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pietrasz, Sierpień 6, 2009.

1. pietrasz

pietrasz Guest

Witam, mam problem. kiedy wkładam płytę z grą w pisze mi coś takiego "odczytywanie" i po chwili zamienia się w "otwórz napęd", robi mi się to jak np. zostawię jakąś płytę z grą w napędzie i wyłączę konsolę. Dlaczego tak się dzieje.

na 30 płyt nie odczytało mi żadnej. Kiedyś jak tak miałem to popróbowałem i zaraz mi czytało

proszę o szybką odpowiedź ponieważ chcę sobie pograc w jakąś grę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zbliża się wymiana napędu laser/mechanika

4. pietrasz

pietrasz Guest

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    kup se sprezone powietrze i przeczysc laser po wysunieciu tacki. Sądząc po pytaniach sam go nie rozkrecisz, lepiej komus oddac do naprawy, jezeli domowe sposoby zawodza.

7. pietrasz

pietrasz Guest

niektóre płyty czyta mi dłużej, będę próbował. Kiedyś po włożeniu płyty z grą Ninja Gaiden 2 mi odcczytywało wszystkie. "mechanika" raczej nie bo płyta się kręci , może "brudny laser" ??

8. pietrasz

pietrasz Guest

Już działa!! laser sobie nie mógł znaleźc początka płyty :) dzięki za pomoc :)

9. Jasiiu18

Jasiiu18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam ten sam problem ale kupuje nowy naped to sie nie oplaca naprawiac bo po kilku miesiacach bedzie ten sam blad

Wczytywanie...

Poleć forum