Wielki problem z napędem :/

P

pietrasz

Guest
Witam, mam problem. kiedy wkładam płytę z grą w pisze mi coś takiego "odczytywanie" i po chwili zamienia się w "otwórz napęd", robi mi się to jak np. zostawię jakąś płytę z grą w napędzie i wyłączę konsolę. Dlaczego tak się dzieje.

na 30 płyt nie odczytało mi żadnej. Kiedyś jak tak miałem to popróbowałem i zaraz mi czytało

proszę o szybką odpowiedź ponieważ chcę sobie pograc w jakąś grę :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam, mam problem. kiedy wkładam płytę z grą w pisze mi coś takiego "odczytywanie" i po chwili zamienia się w "otwórz napęd", robi mi się to jak np. zostawię jakąś płytę z grą w napędzie i wyłączę konsolę. Dlaczego tak się dzieje.

na 30 płyt nie odczytało mi żadnej. Kiedyś jak tak miałem to popróbowałem i zaraz mi czytało

proszę o szybką odpowiedź ponieważ chcę sobie pograc w jakąś grę :)
Zbliża się wymiana napędu laser/mechanika
 
P

pietrasz

Guest
dlaczego??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pech ???
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
kup se sprezone powietrze i przeczysc laser po wysunieciu tacki. Sądząc po pytaniach sam go nie rozkrecisz, lepiej komus oddac do naprawy, jezeli domowe sposoby zawodza.
 
P

pietrasz

Guest
niektóre płyty czyta mi dłużej, będę próbował. Kiedyś po włożeniu płyty z grą Ninja Gaiden 2 mi odcczytywało wszystkie. "mechanika" raczej nie bo płyta się kręci , może "brudny laser" ??
 
P

pietrasz

Guest
Już działa!! laser sobie nie mógł znaleźc początka płyty :) dzięki za pomoc :)
 

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
ja mam ten sam problem ale kupuje nowy naped to sie nie oplaca naprawiac bo po kilku miesiacach bedzie ten sam blad
 

Do góry Bottom