1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kunaars, Grudzień 22, 2012.

1. kunaars

kunaars Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich i proszę o pomoc. około półtora roku temu przerobiłem go do wersji 2.0 wszystko było ok lecz gdy się przypadkiem mi połączył z internetem został zaktualizowany i najprawdopodobniej został zwany ten nieszczęsny cichy patch. Musiałem grać z płyty bo z dysku nie dało rady a trick z muzyką działał lecz był uciążliwy, już przechodze do sedna sprawy miesąc temu oddałem konxole do przeróbki i mam wgrane 3.0 . Lecz problem nie znikną. Gry przerabiam abgx360 płyty mam verbatimy nagrywam img burnem. Dzisiaj nawet kupiłem nagrywarke ihas 124-19b i to dalej nie pomaga. Jak sie gra juz wypali na płycie to albo się zainstaluje na dysku i wyskoczy BRAK AUTORYZACJI DYSKU, lub się nie zainstaluje przy 49% każdej nagranej gry wyskakuje błąd że płyta jest brudna lub porysowana, a płyty są nowe nawet w 2 sklepach kupowałem i tzreba z dysku grać a i tak gre po penym momencie zacina. Straciłem juz kilkadziesiąt płyt i naprawde nie wiem juz sam co z tym zrobic ... Oczywiscie nagrywarke przerobilem burmaxem .

//Nazwa tematu powinna opisywać problem
    Warn!
    ~z0nk31

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
  4. kunaars

kunaars Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    robiłem tak jak pisze i nic, nagrane gry wywala bład brak autoryzacji dysku lub sie nawet nie zainstaluja ;/

5. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Nagrywasz według poradnika z forum ?
    A tak wgle, to nie potrzeba już Ihasa aby nagrywać gry w 100% na xboxa.

6. kunaars

kunaars Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    tak według poradnika, wcześniej nagrywałem zwykłą nagrywarką i mi nagrywało tylko ze ten błąd brak autoryzacji dysku mi wyskakiwał, wczoraj znów jak zgrywałem to niby dobrze nagrało tylko że gra się 50% zainstalowała i wyskakuje błąd, myślałem że to błąd laseru ale nie bo przykładowo halo 4 mi instaluje bez problemu tylko to nagrywane zwykłą nagrywarką. Czy możliwe że napęd jest zepsuty lub coś z konsola ??? mam lt 3.0 i błąd brak autoryzacji bez przerwy wyskakuje przy grach xdg3 .

7. kunaars

kunaars Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I jak to mozna bez ihasa w 100 % nagrywac proszę o rade

8. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia: