1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielki Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez perys16, Listopad 30, 2010.

1. perys16

perys16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie, mam iextreme 1.4, spachowałem AC:B i zrobiła mi się aktualizacja nowego softa, i teraz nie wiem co robić. Czytałem, że jeśli chcę odpalić tą gre to muszę powgrywać na xboxa uptade'y systemu np 'uptade kinect adventures' i jak formatuję pendrive'a w fat32 i nagrywam pliki na niego to xbox tego zupełnie nie wykrywa. Co mam zrobić, żeby cofnąć się do poprzedniego softa? Czy muszę teraz oddać xboxa, do jakiejś osoby która przerabia konsole i wgra mi to od nowa? I co robić później żeby te wszystkie gry działały!?
    Dzięki serdeczne z góry za odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Musisz wgrac LT+. Czyli tak, musisz dac do przerobki.

Wczytywanie...

Poleć forum