1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielkie czyszczenie klubu Forza Horizon[XbF]

Temat na forum 'Archiwum' rozpoczęty przez nakoz, Styczeń 15, 2013.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Minęły już prawie 3 miesiące od premiery gry oraz niemalże tyle samo działalności klubu po tym czasie została garstka fanatyków plus kilka nowych twarzy. Zgodnie z podjętą wczoraj decyzją na weekend przeprowadzimy porządki w forumowym klubie Horizon. Mam nadzieję że uda mi się zebrać Dramala i Hubika a następnie przeglądnąć całą listę i dokonać selekcji. Wybierzemy również wtedy trzeciego pomocnika. Jeśli ktoś jest w klubie a nigdy z nami nie grał albo bardzo dawno tego nie robił a chciał by zacząć proszę wpisać się w tym temacie, damy takim osobom czas bo nie chcemy na siłę zmniejszyć ilości członków tylko mieć w klubie aktywnych graczy nie ważne czy weekendowych czy stałych ale grających.

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zostaję, jutro albo w czwartek będę mykać :)

1 osoba to lubi.
  4. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Prosze o danie mi czasu, moja konsola jest w naprawie moj gamertag Dziadek973 pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ja aktualnie mało gram (praca), można mnie usunąć jak co mam Cię nakoz w znajomych. :pirate:

1 osoba to lubi.
  6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie usunąłem jesteś prekursorem zawsze miejsce honorowe się znajdzie za to ośmieliłem się odebrać rangę pomocnika i dać osobie grającej regularnie. Jak wrócisz do horizon to sam oddam właściciela klubu w Twoje ręce :)

Wczoraj zebraliśmy się z Dramalem i Hubim bo w weekend nie było na to szans. Oto podsumowanie działań które wykonaliśmy:
    Zostało 43 osoby w klubie ale to i tak naciągane będziemy obserwować i eliminować nie grających za klika tygodni znów ktoś poleci pewnie. W garażu klubowym zostało 50 aut ale też jeszcze trochę poleci. Nowym pomocnikiem został Kuba Freestyle gratulujemy i życzymy wytrwałości i dużo godzin spędzonych w Kolorado.
    Oto co postanowiliśmy odnośnie garażu:

Każdy członek klubu może dodać maksymalnie 5 samochodów ale nie więcej niż jeden z jednej klasy dodatkowo rozpoczynamy konkurs wśród klubowiczów na malowanie z logiem XbF warunkiem wstawienia auta do garażu klubowego będzie właśnie logo takie samo na każdym pojeździe. Malowanie dowolne tylko logo będzie wszędzie identyczne.

Nowi członkowie nadal mogą wysyłać zaproszenia do klubu lub osoby które zostały usunięte ale mają zamiar grać. Zapraszamy wszystkich jednocześnie zapowiadając regularne porządki w szeregach.

Pozdrawiam wszystkich byłych obecnych i przyszłych zawodników XbF.

1 osoba to lubi.
  7. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ja bym prosił o usunięcie, jeśli można, do Horizon rzadko wracam. GT: Facowaty Jak będę chciał kiedyś porać to i tak mam z 15 osób z klubu w znajomych to ktoś się znajdzie :D

Wczytywanie...

Poleć forum