1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielkie polowanie na ogromne dinozaury na Xbox One. Zobaczcie rozgrywkę z ARK: Survival Evolved

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 14, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Posiadacze Xboksów One już w tym tygodniu będą mogli wypróbować ARK: Survival Evolved. Gra zadebiutuje w programie Wczesnego Dostępu, a po zapoznaniu się z najnowszymi fragmentami rozgrywki jestem pewien, że będzie to bardzo przyjemna zabawa dla wiernych fanów sztuki przetrwania.

ARK: Survival Evolved zadebiutuje we Wczesnym Dostępie na Xboksie One w najbliższą środę, więc jeśli nadal nie jesteście przekonani, to zerknijcie na poniższy fragment rozgrywki… W sumie nie jestem pewien, czy to najlepsza prezentacja gry, bo redaktor Kotaku w bardzo specyficzny sposób przedstawia tytuł, ale na pewno zobaczycie czysty gameplay w wersji na konsolę Amerykanów.

Ja nie będę ukrywał, że czekam na ten tytuł od pierwszej zapowiedzi. Mam ochotę wybrać się z ekipą na polowanie, stworzyć bazę i wyczekiwać na ataki wielkich bestii oraz… Innych graczy. W pozycji studia Wildcard nie tylko monstra są problemem, ponieważ często i gęsto należy rywalizować z innymi zawodnikami. Oglądałem sporo rozgrywki z edycji na komputery osobiste i wielokrotnie streamerzy uciekali przed grupą zabójców z maczugami.

Oficjalna premiera gry odbędzie się w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że autorzy zadbają o konsolowe wydania w podobny sposób.

Wczytywanie...

Poleć forum