1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielkosc telewizora a grafika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez whiteplz, Kwiecień 7, 2011.

1. whiteplz

whiteplz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jak telewizor ma wiecej cal to pogarsza sie jakosc grafiki na xbox 360 ? Jak telewizor lepiej kupic 27 czy 32 cale full hd , a moze jeszcze mniejszy. Chodzi mi glownie o to aby grafika byla mozliwie jak najlepsza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. exmorf

exmorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zależy czy masz xboxa z wyjściem HDMI, wiadomo im większy telewizor to grafika traci na jakości ale to nie jest jakoś drastycznie zauważalna sam mam telewizor 32" Full hd i obraz jest miodzio, w konsoli ustawione mam 1080P. Jak dla mnie 32" co takie minimum pod xboxa wtedy ładnie wszystko widać.

4. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    powiem ci tak na 50" obraz jest zaklepisty ;p

5. psp5196

psp5196 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lutry
    Ja gram na TV 42 cale i obraz jest supcio :D
    Jeżeli nie masz HDMI do wtedy lepiej mieć mniejszy tv.

6. dxgeneration

dxgeneration Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja gram na 37 cali i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obrazu (oczywiście w rozdzielczości HD).

7. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    32 cale oczywiście full HD.

8. szychagno

szychagno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    przerabailem temat.... mialem 32" i okazal sie za maly dla mnie... kupilem 40" Samsunga ze znakomitej serii 6, konkretnie model "le40c630".... tobie tez polecam takie rozwiazanie... grafika idealna!

9. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Mam Samsunga 46' Full HD z Serii 6 i grafika jest b.dobra.Widziałem także obraz od Sony Bravia oczywiście na full'u ale tam obraz prezentuje sie lepiej

10. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    co jest o tyle dziwne, że w większości przypadków matryce dla Sony robi właśnie "szajsung" ;) mam porównanie z trzech telewizorów różnych firm (LG, Samsung i Sony) i z grupy odstaje tylko LG ze względu na ciut gorszą jakość matrycy (zapewne zależy to też od modelu - droższe mają te matryce zdecydowanie lepsze). Tak jak ktoś wcześniej napisał - 32 cale to raczej takie "minimum" do grania (aczkolwiek ludzie grają przecież na monitorach o mniejszych przekątnych) - no ale wszystko zależy również od rozmiarów pomieszczenia w którym się "gnieździmy" z naszym x-klockiem :) na małej przestrzeni TV 50 cali to małe przegięcie będzie ;)

11. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Up^ widać, ze troche orientujesz sie w telewizorach ale nie wiesz, że obraz to w dużej mierze procesor obrazu, który akurat Sony Bravia ma bardzo dobry. Poza tym Sony ma w ofercie całkowite budżetowe crapy jak i bardzo dobre telewizory. Niestety 32 cale to zawsze crap nawet gdy ma oznaczenie troszkę wyższego modelu w celach marketingowych. Do autora: mniejszy telewizor nie zapewni Ci lepszej grafiki. Najbardziej opłacalne/najlepsze modele zaczynają się od 40 cali i wyżej, a xbox na dobrym telewizorze potrafi wyświetlic na prawdę ładną grafikę o ile nie dotykasz nosem matrycy. Odległość od telewizora też jest bardzo wazna, ale zawsze lepiej kupić większy niż mniejszy. Osobiście nie wyobrażam sobie czegoś mniejszego niz 37 cali

12. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam ponad 100 cali i szczena opada :)
    Jak masz podłączone przez HDMI to obojętnie ile masz cali to i tak jest obraz żyleta ;)

Wczytywanie...

Poleć forum