1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiemy, gdzie rozgrywać się będzie nowy Assassin's Creed! - Polygamia.pl

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wiemy też, kto będzie bohaterem Assassin's Creed Revelations. Znacie go bardzo dobrze z dwóch ostatnich części gry o asasynach.

Zanim pojawi się część trzecia serii Assassin's Creed i zabierze nas w zupełnie inne realia, doczekamy się jeszcze jednej odsłony kontynuującej dzieje Ezio Auditore da Firenze, bohatera znanego z Assassin's Creed 2 i Assassin's Creed Brotherhood. Prawdziwe okazały się też plotki o tym, że w najnowszej grze z serii pojawi się bohater pierwszej części: Altair.

W Assassin's Creed Revelations Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaira. Odwiedzi Konstantynopol, serce imperium Ottomańskiego, gdzie rośnie w siłę armia Templariuszy, odwiecznych wrogów asasynów.

Znając tę serię gier, Konstantynopol pełen będzie miejsc, gdzie da się wypróbować akrobatyczne zdolności naszego bohatera. Nie zabraknie tajnych przejść, ukrytych skarbców, broni i zbroi do znalezienia i wysokich wież, na które trzeba będzie się wspiąć. Oraz oczywiście kontraktów na nowe cele, które trzeba będzie zlikwidować po cichu i szybko zniknąć z miejsca zdarzenia - z czego seria słynie i za co jest uwielbiana przez fanów.

W Revelations pojawi się też tryb dla wielu graczy - obecny w serii od niedawna, ale
    zyskał sobie sporą popularność przez swoją nietypową formę. Pojawi się nowy tryb gry umożliwiający graczom manipulowanie strukturą wspomnień Desmonda oraz użyciem Animusa w celu odkrycia tajemnic jego przeszłości i spojrzenia w przyszłość.

Więcej szczegółów odpowiedzialny za tytuł Ubisoft Montreal zdradzi już za miesiąc, na targach E3 w Los Angeles.

[za informacją prasową]

Paweł Kamiński

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...ozgrywac_sie_bedzie_nowy_Assassin_s.html?bo=1

To chyba już koniec rozkminek odnośnie teaserów i miejsca kolejnej części..
    Fani raczej niezbyt będą zadowoleni, ja jestem tak średnio tzn, liczyłem że to będzie AC III albo spinoff na przenośniaki, 3DS a za pół roku na NGP :< nie lubię też tego, jako ogromny fan serii, gdy inni gracze-fani AC jeżdżą po Ubi i serii AC że ciągle gra się Eziem, ja go uwielbiam, wręcz kocham (jako postać w grze ofc) i mogę grać nim cały czas, ale męczy mnie gdy inni hejtują całą serię przez Ezia..

2. Lotnik421 Xbox One

3. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I dobrze i źle. Miałem nadzieję na nowego bohatera. Ubisoft poszedł wg. Mnie na łatwiznę. Choć jeśli dobrze pociągną fabułę to może będzie coś ciekawego. Ale tak czy siak to nie jest AC III, więc raczej dlatego nie dają nowego przodka

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Super :) A tak coś czułem że będziemy grać Ezio i będziemy badać tereny które przed nami zwiedził Altair :D Oj będzie granie jak w dwójkę :D PC nie wytrzyma :)

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ale k*ujowo ! Liczyłem , że wkońcu zrobią prawdziwą trójkę z nowym bohaterem , realiami etc. A tu widzę , że idą w masówkę i zamierzają zarobić jak najmniejszą pracą.... Oj Ubisoft , nieładnie sobie poczynacie..
    PS. Uwielbiałem pierwszą część za klimat i głównego bohatera , ale Edzio pedzio tak mnie od siebie odbił , że ho , ho...

6. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    Altair,Ezio,Ezio,(Ezio?) albo Altair albo nowa postać !

7. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Praktycznie to dodatek do AC II, więc mogą dać znów Ezia.

8. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ej ale to jest chamskie, rozłożyć Ezia na 3 gry, a Altaira na jedną, no sory, ale skoro Ezio ma taką epicką historię, to chcę przeżyć równie epicką historię Altaira..

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Altair, Ezio co za różnica i tak każdy chowa twarz pod kapturem tu idzie o Desmonda :) a tak poważnie to mnie się Rzym podoba.

Jeden jest Bohaterem wojennym drugi tylko cywilem tak to już jest.

10. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    AC I był w pewnym sensie rozgrzewką dla Ubisoftu, więc pewnie dlatego go tak nie rozwijali. Trzeba mieć jednak nadzieję, że AC III będzie w (jak dla mnie pasuje idealnie) Anglii i bohater III będzie cynikiem/bucem (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) niczym Altair.

Jednak najpierw będzie epicka historia jego przodków, później może być epicka historia Desmonda, który ratuje świat przed falą Templariuszy, którzy chcą kontrolować cały świat.

11. Soft014

Soft014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i extra. Po raz kolejny Ubisoft pokazuje klasę i wie, w którą stronę kierować swoje produkcje. Ezio był jednym z najlepszych pomysłów tego producenta. No to teraz czekamy na więcej informacji.

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    co jak co, ale Konstantynopola się nie spodziewałem.

13. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dobrze mówi! Dajcie mu wódkę!! Co do AC, ubisoft w kulki se leci. Już w dodatku było, że facet w wieku Ezia powinien przestać bawić się w dachowca, a tu znowu zonk! Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze, których ubisoft ode mnie nie ujrzy. spier*alać.

14. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dwa ciekawe obrazy:
    Patrząc na ten obraz wydaję się możliwa jest czyjaś historia z prowadzeniem dwóch przodków tzn. Ezia i Altaira.

I ten sam screen z bliska:

15. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Bardzo się cieszymy i liczymy, że w takim razie nie będziemy musieli czytać kolejnych twoich postów. :)

16. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam się cieszę,ze znów będziemy grać eziem :p Polubiłem tę postać:) nic tylko czekać:) Oczywiście Must Have

17. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czytałem też, że 16'ka jest również potomkiem Altaira i Ezia, więc może to jest brat Desmonda?

18. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale gdzie wy widzicie brata Desmonda? Co wy gadacie -.- czytajcie ze zrozumieniem, AC Revelations to taka część jak Brotherhood, gramy Ezio Auditore Da Firenze (nie żadnym jego ojcem!), akcja dzieje się po wydarzeniach z Brotherhooda, Ezio podąża szlakami Altaira ale NIEWYKLUCZONE że przez jakąś część gry powrócimy do Altaira, by sterować nim. A wy wymyślacie jakiś nowych przodków czy trzecie postacie. W Revelations gramy Ezio, a możliwe jest że wcielimy się na chwilę w Altaira.

19. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nigdzie nie napisałem, że to jest 16'ka. To była dygresja.

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mam nadzieję , że w tej części Altair zabije Edzia;) Niech się nie męczy... I znowu pokierujemy Altkiem.

21. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Dobrze by było gdyby przeplatali historię Altaira z tą od Ezio czyli gramy Altairem , poznajemy jakieś zagadki ,a w historii Ezio zauważamy ich skutek i może rozwiązanie. Dobrze ,by było gdyby połączyć te dwie postacie i stworzyć jedną całość z epicką historią

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum