Wiemy, gdzie rozgrywać się będzie nowy Assassin's Creed! - Polygamia.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie a pozatym w 2011? Niemożliwe dopiero co tą częsc zapowiedzieli a już III ? Niemożliwe ;D
Ale mam nadzieje że twórcy AC nie będą tak 'głupi' że zrobią AC w XVIII-XIX w..bo to zabiłoby serię..że niby co ? Bedziemy biegac ze strzelbą?!
Już wolałbym przeniesc się 3000 lat p.n.e i napierdzielac się kamieniami !
Prawdę mówiąc zbliżamy się do tego momentu kiedy będą bronie. W następnej części już na pewno będą, ale jak wiemy taką broń trzeba przeładować więc łatwiej będzie pierw uniknąć pocisku a potem zaatakować sztyletem. Po za tym nawet jeżeli nie AC3 to może AC4 będzie miało bronie automatyczne, a potem jeszcze dojdzie Desmond i różnego kalibru bronie. Tylko, jak ubi rozwiąże ten problem?? - nikt nie ma zamiaru bawić się w coda lub BF.
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Według oferty serwisu Gamestop gra wyjdzie 02 listopada 2011 roku.
Assassin's Creed Revelations Signature Edition (GameStop Exclusive) for PlayStation 3 | GameStop

Piąty (nie wiem czy nie fanowski) teaser:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Utyk

Użytkownik
Użytkownik
Ten teaser odbiega od innych, Nie ma żadnych znaków i ten napis w prawym górnym rogu. Raczej pasuje mi na fanowską zabawe niż na prawdziwy teaser.
 

Kasq

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Assasins Creed -->> AC Reveal na facebooku.
I będziecie wiedzieć, że jest to ostatni oficjalny teaser :) od ubisoftu

 

Denilson

Świeżak
Świeżak
powiem tak każdy by chciał innego bohatera ale idąc chronologicznie kolejna epoka to juz czasy broni palnej, juz w BH pojawia się ona a jednak to już nie ten klimat , asasyni kojarzą się ze skradaniem ,ukryte ostrze te sprawy , skończę grac w tę grę gdy główny bohater będzie trzymał broń w eku;). dla mnie ezio może byc , a czy wi nnych grach macie zmiane postaci? prince of persia, gears of war, splinter cell? i ciągle gry się podobają.... napewno bedzie zmiana klimatu nieco bo bedzie akcja w turcji ale chciałbym żeby chociaz w kilku miastach działo się wszystko
 

Tommac

Użytkownik
Użytkownik
"Rewolucja Francuska" to na pewno fake, ale gdy zobaczyłem ten obrazek pierwszy raz bardzo się rozradowałem :D Już poczułem klimat 18-wiecznej Francji, ale teraz Ubi zapowiedziało AC w Konstantynopolu..... Może być ciekawie, ale jednak Ezio ma swoje lata i graliśmy nim wiele razy, więc jeżeli w grze znajdą się momenty w których pokierujemy Altairem-będzie gitez. :)
Pozdrawiam.
 

GonzoPL

Użytkownik
Użytkownik
w AC:R ubisoft zapowiedzial ze bedziemy grac 3 postaciami altiar,ezio,desmond ale oczywiscie najwiecej uwagi bedzie przy ezio.
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
"Rewolucja Francuska" to na pewno fake, ale gdy zobaczyłem ten obrazek pierwszy raz bardzo się rozradowałem :D Już poczułem klimat 18-wiecznej Francji, ale teraz Ubi zapowiedziało AC w Konstantynopolu..... Może być ciekawie, ale jednak Ezio ma swoje lata i graliśmy nim wiele razy, więc jeżeli w grze znajdą się momenty w których pokierujemy Altairem-będzie gitez. :)
Pozdrawiam.
To była praca inspirowana pracami na konkurs do Artbooka AC:B.

w AC:R ubisoft zapowiedzial ze bedziemy grac 3 postaciami altiar,ezio,desmond ale oczywiscie najwiecej uwagi bedzie przy ezio.
Możesz potwierdzić? Np. screenem?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja moge to potwierdzić, a jak moje słowa Ci nie wystarczają (to żart, nie jestem i nie chcę być niczyim guru) to szukaj odpowiednich tematów na gry-online.pl i polygamia.pl, przecież tam jest to wyraźnie napisane, jedyne co to nie podkreślone/niepogrubione, i ludzie już się gubią, na gameinfrormer też jest o tym, June Cover Revealed: Assassin's Creed Revelations - News - www.GameInformer.com
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Mea culpa. Nie zauważyłem. Jak dla mnie świetna informacja.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
No to do listopada ;DD
Nie no wiecie co..szczerze mówiąc..to wole już tego odgrzewanego kotleta z Eziem niż jakieś bitwy na karabiny strzelby itp. Jasne,wiadomo,ja nie mówie że taka gra w XVIIIw Francji byłaby zła..no ale sorry dla mnie to nie byłby już AC ! Każdy ma swoje zdanie..moje jest właśnie takie ;D
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna miejscówka po Włoszech, która mnie w ogóle nie kręci :(
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna miejscówka po Włoszech, która mnie w ogóle nie kręci :(
Wiesz co..ja tak miałem przed premierą AC II,płakałem strasznie ze to już nie ten klimat i wogle..a teraz jak sobie myśle że będzie nowy AC:R to już powoli zaczynam tęsknic za tymi Włochami ;D
 
Rewolucja Francuska ??
LUDZIE POWIEM WAM TYLKO JEDNO:
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Każdy ma swoje zdanie..ale widze że większosci opcja XVIII-wieczna Francja pasuje ;/
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom