1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiemy ile musimy poświęcić czasu na ukończenie Rise of the Tomb Raider - szykuje się długa opowieść

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Znana pani archeolog już w listopadzie pozwoli pierwszym śmiałkom poznać jej kolejną opowieść. Twórcy odsłaniają karty tej wyjątkowej historii i dzięki temu poznaliśmy długość przygody. Szykujcie sporo wolnego czasu.

Główny projektant Rise of the Tomb Raider – Mike Brinker – rozmawiał z dziennikarzem Pixelvulture i zdradził, że historia zaoferuje graczom niezapomniane wrażenia przez około 15-20 godzin. Jednak w tym czasie nie ukończymy tytułu w 100% – jeśli zamierzacie wymaksować opowieść Lary to powinniście zarezerwować około 30-40 godzin!

W tej sytuacji Rise of the Tomb Raider zaoferuje nam naprawdę sporo przyjemności – warto tutaj na pewno wspomnieć, że Tomb Raider posiadał kampanię na około 10-13 godzin.

Brinker zdradził, że gra pod w zasadzie każdym względem jest trzykrotnie większa od poprzedniej odsłony! W tytule znajdzie się sporo grobowców, dodatkowe wyzwania, krypty, jaskinie i sporo najróżniejszych, dodatkowych zadań do wykonania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Lubię to, uwielbiam wszelkie zbieractwo i zwiedzanie :rolleyes:

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nawet w Assasinie? :D

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, nawet w Assassinie ;-)

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    To jak moja żona, ją zawsze pochłaniają znajdzki wszelkie, dalej nie ruszy jak nie wyczyści miejsca/regionu :p ja tak nie potrafie na dłuższą mete :D

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    hehe tak właśnie teraz się bawię w Mad Maxa :) i czas gry wydłuża się nieziemsko :D

Co do gry to planowałem kupno na premierę ale z racji tego, iż mam już dużo gier "nie ogranych" daje sobie zdecydowanie spokój. Ale z miłą chęcią popatrzę na Wasze transmisje z gry - jak będziecie transmitować na twitchu dajcie znać na PW :D

8. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Super że będzie dłuższy i większy nowy TR :D Byłem zadowolony z poprzedniej części a teraz nie mogę się doczekać tej. Ale na PGA sobie wytestuje demko :D

Wczytywanie...

Poleć forum