Wiemy, kto stworzy ścieżkę dźwiękową do Max Payne 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Rockstar zdradził, kto zajmie się ścieżką dźwiękową do nadchodzącej, trzeciej odsłony przygód Maksa Payne'a. Deweloperzy powierzyli to zadanie pewnej grupie rockowej z Los Angeles.


Powyższy zwiastun już znacie. Ja obejrzałem go co najmniej kilkanaście razy, a moją uwagę przykuło jego udźwiękowienie. Świetny motyw dźwiękowy, który można usłyszeć w powyższym klipie to zasługa pochodzącego z Los Angeles zespołu Health.

Rockstar ogłosił dziś oficjalnie, że Health zajmuje się tworzeniem udźwiękowieniem gry. Zespół stworzy także szereg ekskluzywnych kompozycji, które wejdą w skład ścieżki dźwiękowej gry. Ivan Pavlovich z Rockstar Games, nadzorujący prace nad muzyką w Max Payne 3 zapewnił, że zespół "wniesie do gry zupełnie świeże pokłady energii i atmosferę, która doskonale będzie pasowała do mrocznego klimatu historii Maksa.

Sięgając pamięcią wstecz można przypomnieć sobie utwór "Late Goodbye" fińskiego zespołu Poets of the Fall, który rozbrzmiewał w poprzedniej części serii. Tym razem jednak na jednym kawałku się nie skończy, a powyższa próbka zawarta w zwiastunie każe sądzić, że nikt fuszerki nie odwali. Oby.

źródło : •• Wiemy, kto stworzy ścieĹźkę dĹşwiękową do Max Payne 3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
po tym trailerze zapowiada sie hit przynajmniej dla mnie ,długo czekalem na taka gre..moze nieco odbiegli od starego MP ale mimo to troche świeżosci grze napewno doda koloru..Byle tylko polskie napisy R dało i było by wspaniale:)
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Widze,że niezła gierka się zapowiada :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gierak super. Ale czego nie podali by zrobił ktoś muzykę na poziomie? Hans Zimmer czy wielu innych dobrych kompozytorów.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba przyznać, że trailer jest cholernie klimatyczny. Gra też na pewno taka będzie!
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Całkiem całkiem ten motyw muzyczny , ale nie ma on startu do Late Goodbye stworzonego przez Poets of The Fall znanego z poprzedniej odsłony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom