Wiesz co się liczy? Triki na ulicy (w FIFA Street)

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Piłka nożna w ulicznym wydaniu różni się od tej znanej z boisk. Tutaj kluczem do sukcesu są umiejętności techniczne i odpowiednie opanowanie trików. Jakie zagrywki czekają na nas w FIFA Street?

Jakie triki i zagrywki pojawią się w FIFA Street? W jaki sposób będziemy je wykonywać? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając najnowszy materiał z gry, który trafił właśnie do sieci. Miłośnicy piłki nożnej w naprawdę efektownym wydaniu powinni być zadowoleni.


Wyglada na to, że dobre opanowanie trików będzie kluczem nie tylko do sukcesu, ale też do satysfakcjonującej zabawy. Przypominamy też, że 29 lutego na PlayStation Network i Xbox Live trafi demo FIFA Street. A premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na 16 marca.​

źródło - Gamezilla

Wszystko ładnie, pięknie, ale i tak większość casuali będzie po prostu klikać wszystko po bez zastanowienia i liczyć na łut szczęścia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
jak na razie to niestety nie widziałem tych super tricków ze trailerów.. Te tricki co tu zostały pokazane to też osoby grające we Fifę potrafią.. (wiadomo bez stójki na piłce..)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się wydaje że ludzie będą po prostu napier*alać padem byle coś wyszło i liczyli na szczęście. Wiem, że to porównanie może nie będzie trafne, ale - tak samo było w Tekkenie 6. Z kim bym nie grał, to albo ciągle cios, przez który nie można wstać/cios jeden i ten sam, albo "XAYBYXAYXXBAXBAXBAXY", było to widać po sposobie w jaki sie postać ruszała. To strasznie denerwowało dlatego sprzedałem grę. Obym się mylił w kwestii FIFY Street.
 

RAKUPL26

Użytkownik
Użytkownik
NBA Street lepsze, ale powracając do tamtu Fify Street to Fifa Street 2 była jest i będzie chyba najlepszą częścią tej gry ; )
 

Do góry Bottom