1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wieszająca się konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolix1337, Grudzień 5, 2012.

1. lolix1337

lolix1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!
    Mój problem polega na tym, że niektóre gry doprowadzają do tego że konsola się na chwilę zawiesza lub na stałe i trzeba restartować konsolę. Bardzo ciekawym przypadkiem jest bardzo znany far cry 3 gdzie jak mam odnaleźć coś co zostało zagubione i każą mi się udać do pewnej wioski to jak biorę tam szybką podróż to podczas ładowania konsola absolutnie się zawiesza, a jak idę na pichotę to w pewnym momencie drogi wyskakuje komunikat o jakiś problemach z płytą. Do tego czasu były zawieszenia w tej grze jak i w innych są, ale teraz w tej grze ciągle w tym samym momencie. Pewna osoba doradziła mi, żebym kupił dysk wewnętrzny i z hdd odpalał, lecz nie kupiłem jeszcze ponieważ nie wiem czy to na 100% pomoże. Konsola jest to wersja slim z rgh 4gb bez hdd, gry odpalania z dysku wewnętrznego, a co do uszkodzonej gry to wątpię ponieważ gry pobierac z miejsc gdzie nie ma negatywnych ocen co do wstawki i umiem konwertować iso2god. Widziałem kilka takich problemów na forum, lecz z tych co widziałem to próbowałem rozwiązańia, lecz bez skutku.

Wczytywanie...

Poleć forum