1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wieszanie się konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pavel, Listopad 2, 2009.

1. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, mam taki problem, a mianowicie wiesza mi się konsola przy próbie gry na dwie osoby w Fife 10 (oryginał PL, ale i na piracie robi się to samo). Wygląda to mniej więcej tak że włącze gre na 2 pady i po niecałęj minucie konsola wisi całkowicie, nic nie można zrobić, nawet pada wyłączyć. A co dziwne jak gram sam przeciwko AI to jest wszystko dobrze. Próbowałem odinstalować z dysku i normalnie z płyty grać i to samo. A wczoraj wszystko było jeszcze dobrze. Sprawdzałem inne gry na dwie osoby (UFC 2009 i Takkena) i wszystko działa dobrze, nagle tylko Fifa przestała. Może ma ktoś jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    podlacz konsole do neta i pobierz aktualizacje gry. wiele osob zglaszalo ten problem.

4. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dopiero teraz miałem możliwość podłączenia konsoli do neta i Twoja rada nie podziałała, mimo zaktualizowania gry, dalej się wieszała, natomiast pomogło usunięcie WSZYSTKICH save'ów do Fify.

5. doomel19

doomel19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    no mam dokladnie ten sam problem zaraz wypobuje twoj pomysl o ile gra odpali bo sie tak wkurzylez ze pier...konsola i fifka porysowana...

no i dokladnie tak jak powiedziales !pavlos89 wszystko dziala bez problemu poza tym ze roz...plytke....szkoda oryginal...

EDYTUJ POSTY

Wczytywanie...

Poleć forum