1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wieszanie się x360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jameroo, Sierpień 10, 2009.

1. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    Jak w temacie, od tygodnia częste wieszanie się konsoli. Potrafi się zawiesić nawet 5 czy 6 razy w ciągu 10 - 15 minut. Najdziwniejsze jest to, że jak odłączę kabel sieciowy, to wszystko działa jak należy. Przykładowo, gram w Fifa09, włączam grę rankingową i nagle konsola się wiesza i tak raz po raz. Po chwili wyciągam kabel sieciowy, włączam Fifa09 i gram offline, jakieś tam mecze z konsolą i nic złego się nie dzieje, żadnej zwiechy. Jak znów podłączam kabel sieciowy, loguje się do xbl, włączam grę rankingową i znów się wiesza. Coś jakby od sieci ale czy to możliwe? Ktoś ma jakąś radę? Tylko proszę bez postów w stylu :"Radzę odesłać na gwarancję", niestety już po gwarancji. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    Czy ostatnio była w twojej okolicy burza , a ty miałeś kabel od internetu w konsoli ? Jeżeli tak to bardzo możliwe że dochodzi do zwarcia w karcie sieciowej , które powoduje wolniejszą pracę całego urządzenia. Sam osobiście to miałem , tylko że z PC ;]

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A jak masz podpięty kabel sieciowy? przez router czy z kompa? Niektóre routery podobno mogą zamulać pracę x'a...

5. Jameroo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    faktycznie, zaczęło się po przygodach z burzą, nie odłączałem kabla. Konsola podpięta pod router ale mam tak od początku, więc raczej nie wina routera. Tylko nie przypominam sobie , czy podczas burzy grałem akurat ale podejrzewam, że raczej nie. Czy mogło coś się uszkodzić, na wyłączonej konsoli?

6. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jeśli miałeś podpięty kabel sieciowy do X'a, router dostawał neta od dostawcy (innymi słowy podpięte były wszystkie kable w routerze) to owszem mogło się uszkodzić. Podczas burzy najlepiej wypinać kable od neta w routerze no i oczywiście zasilające.

7. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    No raczej tak - dlatego w czasie burzy powinno się odłączać wszystkie urządzenia od sieci elektrycznej - ta sama zasada, piorun rypnął widocznie w twoim przypadku w siec internetową i było przepięcie.

8. Jameroo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    czyli jest możliwość uszkodzenia karty sieciowej? ale powiedzcie mi, bo raz mam tak że zawiesza mi konsole nawet 5 czy 6 razy w ciagu 10 minut a np, czasem gram 3 godziny na live i jest ok. Wczoraj nic online nie pograłem, natomiast przedwczoraj chyba z trzy godziny, mecz za meczem i żadnej zwiechy. I jeszcze jedno, czy karte sieciową dam radę sam wymienic??

9. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak Ci działa live i możesz grać to nie masz uszkodzonej karty sieciowej w xboxsie
    problem musi być gdzie indziej ,może po stronie routera lub komputera lub netu

10. Jameroo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    właśnie jest sprawa tego typu, że dwa dni temu grałem przez sieć i było ok. Natomiast dzisiaj, włączam konsolę, włączam fife09, wszystko ok do czasu aż uruchamiam grę przez sieć, tylko się łączę z przeciwnikiem i od razu konsola się zawiesza i tak za każdym razem. Mogę siedzieć na xbl, rozmawiać z ludźmi w grupach ale jak tylko się łączę z kimś w grze online, od razu zwis. Przypominam że jak odłączę kabel sieciowy od konsoli, to konsola nie wiesza się wcale.

11. Timo

Timo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    To pewnie przez pajruna ale może też być przez router -dlaczego?
    Mi się parę tygodni temu włamał jakiś dupek do routera bo musiałem wyłączyć hasło... I się zaczęło włączam laptopa (z wył. wifi) gram w gta sa i nic się nie dzieje włączam wifi i ku memu zaskoczeniu laptop chodzi jak polska polityka... wiecha i zero reakcji... może tobie też jakaś ciota wlazła

12. Jameroo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    wczoraj odkryłem, że nawet grając z odłączonym kablem sieciowym, konsola się wiesza. Grałem akurat w Fallout'a 3, zwiesiła się dwa razy. Raz musiałem resetować konsole, bo nic nie można było zrobić, drugim razem, wystarczyło wcisnąć eject i konsola się odwiesiła. Generalnie już nie mam pomysłów, wychodzi że karta sieciowa w porządku. Może napęd? Wymieniałem jakieś 2 miesiące temu na Lite'on. Może nawrót RROD'a? Równy rok po poprzednim. Nie mam pojęcia, pozostaje chyba nabyc nowy egzemplarz, tylko co to da? Znów padnie, znając życie.

I jeszcze pytanko mam. Czy to może być jakiś problem ze zbyt wielkim obciążeniem w gniazdku? Mam pod jedno gniazdko podłączone:
    -TVLCD;
    -X360;
    -Laptop;
    -Router;
    -DVD;
    -Lampka;
    :)
    Wiadomo, laptop+router przez listwę ale też z tego jednego gniazdka, taka myśl budowlana, że jedno w pokoju.

13. kubaqwe35

kubaqwe35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum