1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wifi adapter microsoft x360. Opinie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karol12222, Kwiecień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karol12222

karol12222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pisz (warm-maz)
    Proszę o opinie tego urządzenia osób, które miały doczynienia z tym urządzeniem. Jaki jest zasięg? Czy nie gubi połączenia? Slyszalem ze wersje z jedną antenka czasami zrywaja polaczenia. Czy trudna jest konfiguracja?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Nie kupuj adaptera. Jest za drogi a w podobnych cenach kupisz sobie router Wi-Fi i lepiej na tym skorzystasz.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ale mu chodzi chyba o ten adapter do xboxa a co da mu router wifi jak nie będzie miał wifi w konsoli ?
    Nie wiem jak te adaptery ale mogę jedynie powiedzieć ze wifi wmontowane w Slimach działa bezproblemowo i nie zerwało mi jeszcze łącza lecz te podczepiane adaptery niestety nie trafiły w moje ręce wiec nie mogę się wypowiedzieć :)

5. karol12222

karol12222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pisz (warm-maz)
    adapter mam za 100zl okazje kupic, podpinam i nie martwie sie o zadne konfiguracje. cena nie gra roli. chodzi mi tylko o sygnal. jakiej jakosci on bedzie i czy nie bedzie zrywal polaczenia.

6. barl3w

barl3w Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Frankfurt nad Odrą
    z tego co wiem to problem jest tylko z tym ze nie mozna sie polaczyc z siecia z zabezpieczeniem wpa2... nie wiem czy zostalo to rozwiazane :) u mojego znajomego nie zrywa polaczenia ani nic i dziala bez problemu tyle ze musial zmienic zabezpieczenie sieci na wep

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie ma takiego problemu to kwestia ustawien zabezpieczen wifi w routerze, wep juz sie nie stosuje bo byle nastolatek moze je zlamac w pare minut

8. JJP

JJP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ej, bo ja mam podobny problem. Chciałbym sobie kupić Adapter do XBOX-a, ale nie wiem który, czarny(170zł) lub biały(120zł), jakby co to u mnie oba by mi działały, ale nie wiem jak dobrze. Odległość routera od konsoli wynosi ok. 2m (+ sufit). Jakby co to mój XBOX ma 3lata i Kinecta. Linki do Adapterów:
    -Adapter Normal (biały)
    -Adapter HD (czarny)

9. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja uważam ze adapter to super sprawa..no ok - trochę nie topór ona nie drogi ale dla samej konsoli uważam ze dużo lepsze rozwiazanie niż router. A co do komfortu pracy?....-sam mam wersje jednoantenowa i nigdy nie miałem problemów z połączeniem ani już sama praca na xbl... Ja polecam ten adapter -ale jak mówiłem szkoda ze dość drogi jest :)

10. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @barl3w:
    Jest to stara przypadłość. WPA2 dodano w dashboardzie 2.0.8955.0, czyli jakieś 1,5 roku temu.

@JJP:
    Czarny obsługuje 802.11n, czyli nowszy standard z lepszym zasięgiem i prędkością. Ale jest kompatybilny z starszymi urządzeniami. Oba powinny działać ale czarny jest nowszy...

11. JJP

JJP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To akurat wiem, i napisałem, że będzie mi działać, ale ja mam ściąganie 60kb/s, i jakby adapter bardzo zmniejszył przepływ danych, to w necie nie dałoby się grać. Więc pytam czy jak kupię biały adapter to nie będę miał czasem 30kb/s , bo wtedy to musiałbym kupić czarny, a nie chcę płacić 50zł więcej. Proszę więc o opinie o tych dwóch adapterach. Ale i tak wam obu "DZIĘKUJĘ".

12. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @JJP:
    802.11g (czyli biały) potrafi bez problemu działać z prędkością do kilku Mb/s.

13. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak juz to do 54 Mb/s, a rzeczywista predkosc to maks 2,5 MB/s

14. JJP

JJP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie czytasz. OK. 60 KILObajtów(kb) ściągania a nie MEGAbajtów(Mb). Czyli moje łącze wynosi 512 Kb/s, a pobieranie 64 kb/s. A poza tym to dzięki za odpowiedzi. Wybiorę biały. Ale jakby co miało źle działać to niech ktoś napisze. Z góry dzięki.

15. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupuj i wałcz na XBL :)

16. armirion

armirion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dla mnie to wi-fi adapter oddzielne jest takie samo co w S jedynie można narzekać na cene .. 179zł za nowkę przestańcie.... PS obsługa tego adaptera jest tak łatwa jak obsługa xboxa

17. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ja czytam dokładnie, tylko ty nie rozróżniasz miar Megabajty maja oznaczenie MB nie Mb (Megabity)

18. JJP

JJP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W każdym razie napisałeś Megabity, a nie KILObity,{512Kb/s} więc ty zrobiłeś błąd ogólny, a ja w oznaczeniu.

19. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Ośmieszasz sie, jaki blad, ty lepiej juz nic nie pisz bo o maly włos nie spadłem z krzesła, co ma twoja predkosc neta do maksymalnego transferu wifi w technologi G ?
    I pytanie bonusowe co jest wieksze mega czy kilo ?

20. JJP

JJP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ironizuj, bo ci nie wychodzi. A tak w ogóle to skończmy tą durną rozmowę.

21. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Durne to sa twoje wypowiedzi, dlaczego ?
    A no dlatego ze 2560 Kilobajtów/s to jest to samo co 2,5 Megabajta/s

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum