1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WIFI do xboxa adapter B-LINK MP-01

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Prucholl, Listopad 21, 2012.

1. Prucholl

Prucholl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam, poszukując adaptera wifi do xboxa na allegro natknąłem się na to urządzenie : adapter B-LINK MP-01
    Według opisie na tej aukcji : WIRELESS NETWORKING ADAPTER XBOX 360 WIFI X360 PS3 (2803487233) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Adapter ma współpracować z xboxem 360.

Myślicie że to jest prawdą ? Bo wydać 199,00 zł a 99,00 to dla mnie wielka różnica.
    Czy ten adapter będzie działał prawidłowo z xboxem nie będzie zakłóceń itp?

Może ktoś go już miał? (bo widzę że schodzą jak ciepłe bułeczki na allegro w ciągu 2 dni poszło 10 adapterów wifi)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Poszukaj opinii na temat danego urządzenia. Moim zdaniem, działać nie będzie, lecz trzeba sprawdzić.

4. Prucholl

Prucholl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    W necie raczej brak opinij jak sprawuje się ono z xboxem...

5. dunloper

dunloper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warsaw, Poland
    Napisz do sprzedającego czy na prawdę działa z Xboxem to się dowiesz. Jak powie, że tak to niech to udowodni bo może sobie wszystko napisać. Na twoim miejscu brałbym sprawdzony adapter. Wiem, że to dużo za takie małe urządzenie ale masz pewność, że będzie działać. Próbuj dorwać jakiś używany.

Znalazłem temat w którym moderator napisał, że ten adapter będzie działał.

Oto ten temat: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/wifi-do-xboxa-151636/

6. Prucholl

Prucholl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    Odp: WIFI do xboxa adapter B-LINK MP-01

Heh moderator jedyne co napisał to "Tak" nawet nie napisał skąd wie że będzie on działał..... :D
    A ja bym oczekiwał jakiejś konkretniejszej odpowiedzi :D

wysłano z mojej lodówki.

7. Prucholl

Prucholl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    Chyba kupię ten adapter Pan z aukcji odpowiedział mi :
    "Witam,

Urządzenie działa z konsolą bez najmniejszego problemu. Działa on na innej zasadzie niż oryginalny adapter, ale jest równie skuteczny.

Jeżeli nawet nie działałby, to ma Pan 10 dni na zwrot, więc nie ryzykuje Pan niczym.
    Sprzedając na Allegro nie chcemy wprowadzać ludzi w błąd, nie miałoby to sensu."

8. jezmin

jezmin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja kupiłem. Działa. Trochę trzeba pokombinować z konfiguracją, ale sprzedawca przesłał mi bardzo dobrą instrukcję i udało się bez problemu. Urządzenie działa trochę inaczej niż oryginalny adapter, zmienia sygnał z wi-fi na kabel ethernet. Można kupować bez obaw.

9. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    WIFI do xboxa adapter B-LINK MP-01 Twoja wiadomość

Tak, będzie działać, bo to jest taki AP. On nie jest na usb ale na zwykłe gniazdo ethernet.

10. adamp4

adamp4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno, Leszno, Poland, Poland
    Nie mam xboxa ale chyba mogę się do tematu dołączyć.
    Kupiłem sobie pod choinkę kino domowe LG HX806PG 3D. Kino posiada sieć (internet) ale tylko na złączu Lan kablowym (choć na stronie gdzie kupiłem kino wspominają o wi-fi). Myślałem by pociągnąć kabel z routera do kina ale on znajduje się na piętrze (ma wpięty kabel od anteny/routera z dachu) i w chwili obecnej niema takiej możliwości (możne przy malowaniu domu kabel pociągnę w lato, tak z ojcem planujemy). Ktoś powiedział mi, że może trzeba kopić adapter na USB ale takowego nie znalazłem.

Kiedy zobaczyłem na Allegro urządzenie B-LINK MP-01 to postanowiłem je kupić (i tak już uczyniłem, dostawa zapewne po nowym roku). Według opisu owe urządzenie to między innymi zwykły Access Point czyli coś co potrzebuję. Urządzenie jest małe więc będę je mógł schować z tyłu za DVD i nikomu nie będzie przeszkadzać. Z tego co widzę (niektórzy może myślą inaczej) port USB to złącze prądu i może pobierać prąd z mojego kina ale ja myślę zakupić zasilacz USB do tego.

Pozdrawiam.

11. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Kupiłem ten adapter bo czytałem, że działa z xboxem ale no jak to u mnie, pojawiły się problemy... zrobiłem wszystko według instrukcji danej przez sprzedawce, ale nie działa :/ Schody zaczynają się przy kroku nr 3 z instrukcji. Przechodzę te wszystkie kroki i urządzenie niby połączyło się z moją siecią, ale dioda od "WiFi" nadal miga... A chyba tak nie powinno być? Moim zdaniem powinna sie świecić na stałe prawda? Niestety, ale tak nie jest. Próbowałem na dwóch systemach i to samo. Co mogę robić źle? Oprogramowanie aktualizowałem, wszystko było OK, przycisk jest przestawiony na AP. Ze zmianą adresów IP na początku też nie ma problemu. Podpowiecie mi co mogę robić źle?

12. adamp4

adamp4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jeśli Adapter połączył się z siecią wi-fi (teoretycznie) to weź zrób automatyczne ustawienia do adresów ip (bodajże ostatni punkt z instrukcji o danej od sprzedawcy), odłącz adapter od portu USB (zasilanie) i po około minuty podłącz z powrotem. Sprawdź czy komputer od routera dostanie internet i daj znać. Pamiętaj by wyłączyć wi-fi na komputerze na którym konfigurujesz adapter.
    W moim routerze w domu dioda do wi-fi miga cały czas ale mimo to jest nadawany sygnał i nie zwracam na to uwagi.

13. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Gdy chce połączyć sie z Xbox Live przez to urządzenie to wybieram sieć przewodową... Dobrze robie? Bo gdy wybieram "bezprzewodowa" to wyskakuje komunikat, że mam podłączyć kartę sieci bezprzewodowej do konsoli...

14. jezmin

jezmin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Tak, przewodową. Przez bezprzewodową łączyć się można oryginalnym adapterem.

15. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Mam Windows 7 na jednym laptopie a na drugim Windows XP, ale robię to na tym z Windows 7. Po zrobieniu wszystkich 4 kroków nie mam internetu w komputerze... Gdy podłączam B-Link do komputera poprzez router to przy połączeniu lokalnym jest napisane tak: "Trwa identyfikowanie, udostępnianie" a po chwili pojawia się "Sieć niezidentyfikowana, udostępniony" i internet nie działa. WiFi oczywiście wyłączone. Zrobiłem tak jak napisałeś, ale niestety nic z tego... Jakieś inne rady?

//EDIT: Poradziłem sobie. Sprzedawca przesłał mi inny pliczek do wgrania i inną instrukcję, według której adapter zadziałał z moją konsolą. ;)

16. barrt12

barrt12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam problem skonfigurowałem adapter wifi LB-LINK bl-mp01. Zrobiłem test z połączeniem z xbox live i pisze że sieć jest dostępna ale internet pisze NIEPOWODZENIE w sugestiach pisze że ,, Serwer DNS nie rozpoznaje nazw serwerów usługi xbox live" Prosze o pomoc nie wiem co robić dalej. Dzięki:smug:

17. Ziemia

Ziemia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przemo byłbyś taki miły dał instrukcję od sprzedawcy. Też mam problem z podłączeniem tego urządzenia :/

18. adamp4

adamp4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    prosze http://tiny.pl/h274p

19. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Już mu wysłałem.

20. adamp4

adamp4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dobra, ja wysłałem by każdy miał dostęp do tej instrukcji

21. ppkarolpp

ppkarolpp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska Wschodnia
    Też to kupiłem i żałuje.Mam za słaby internet.:cool-new: Mogę komuś odsprzedać za 50zł Raz używany w celu sprawdzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum