WiFi- nie ma internetu. Kabel- jest

Witam, otoz mam taki problem ze konsola nie chce mi sie polaczyc przez WiFi, natomiast przesz kabel sieciowy internet jest, nie wiem co jest z tym WiFi bo mam podlaczone 3 telefony, 2 laptopy i wszystko dziala jak powinno. Co moze byc tego przyczyna?
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A masz adapter wifi dla konsoli xbox 360 ?
Wygląda to tak: LINK
 
Nie, mam slima wiec chyba nie trzeba?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Opisz dokładniej problem. Xbox widzi sieci bezprzewodowe?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Tak widzi.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Znowu wyczerpująca odpowiedz. Ale widzi i co? Błąd przy łączeniu z routerem? Z internetem? Z XBL?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzeba mu pomóc. Zrób tak aby się polaczylo hehe

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie masz czasami zabezpieczonej sieci szyfrowaniem MAC?
 

the mistic

Banned
Nie masz czasami zabezpieczonej sieci szyfrowaniem MAC?
nie wiem co jest z tym WiFi bo mam podlaczone 3 telefony, 2 laptopy to jak może mieć mac? i by to wiedział chyba:)
 
Taki mam blad jak na tym obrazku jest:
http://imageshack.us/a/img51/6656/y146.png



Natomiast jak robie wg tego linku co mi pokazales to po uruchomieniu konsoli ponownie nie wyskakuje mi to okno sieci do skonfigurowania.
http://imageshack.us/a/img14/1689/86bo.png


Probowalem skonfigurowac siec recznie ale nie laczy i blad dalej w tym samym miejscu.
 

wirszews

Użytkownik
Użytkownik
Jesli podajesz poprawne haslo to mi to wyglada na filtracje mac. Na routerze spr czy nie masz wlaczonej filtracji musisz wtedy podac adres mac karty wifi i zapisac ustawienia. Niektore routery maja guzik ktory najpier trzeba nacisnac a potem probowal sie laczyc

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A wyłącz na chwile zabezpieczenia wifi i sprawdź czy się polaczy

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

the mistic

Banned
Zobacz jaki powód jest bo na dashu zawsze pisze czemu się nie może połączyć.
 
A moglibyscie powiedziec jak to zrobic? ustawienia routera na 192.168.0.1 mam po angielsku i nie bardzo wiem jak nazywa sie to o czym mowicie.
 

Killswitch

Użytkownik
Użytkownik
Mnie pomogła zmiana szyfrowania w routerze. Zmień na coś innego jeżeli masz WPA2.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najprościej napisz jaki to router a jeszcze prościej reset routera do ustawień fabrycznych i sprawdz jak sie połączy ustaw sobie tylko zabezpieczenie sieci oraz ewentualnie szyfrowanie po MAC i tyle
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Nie możesz zmienić języka na polski, byłoby łatwiej :) Czy to twój router? Dzielisz z kimś łącze? Jeśli nie, to tak jak pisali wcześniej, wciśnij przez 30-60 sek przycisk reset i powienien się router zrestartować do ustawień fabrycznych. Jeśli to nie pomoże, to musisz już sam go skonfigurować wyłączajać filtracje sieci(najprościej).
 
Zmienilem na wpa i jak zrestarowalem router to w ogole w sieci nie mozna bylo go zobaczyc, musialem przywracac ustawienia do fabrycznych. Poczystalem na stronie producentra routera i tam pisze zebym otworzyl porty upnp ale to nic nie dalo tez :/

Polskiego nie ma jezyka bo w Szwecji mieszkam, router to Dovado 3G
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak koledzy pisali spisz ustawienia MAC z karty sieciowej konsoli, wpisz je w ruterze w filtrowaniu adresów MAC i po kłopocie...
A jeśli masz hasło na ruterze to także będziesz musiał je w klepać w ustawieniach sieci konsoli (jak wybierzesz swoje WiFi).
I musi ci się wtedy połączyć.... zapewne w ruterze masz jakieś zabezpieczenia by nikt nie łączył się przez WiFI bez twojej zgody stąd ruter nie daje sygnału do konsoli...
 

Do góry Bottom