1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wifi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krzywo, Styczeń 11, 2011.

1. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    witam. Mam problem z wifi (xbox 360 slim), nie wiem czy to mogę nazwać ogólnie problemem. Więc tak Gdy włączam xboxa to się tak jakby połącza automatycznie ale po pewnym czasie to znika i jak chcę znaleźć swoją sieć to nie ma, są tylko sąsiadów. W tedy muszę włączyć modem od nowa i dopiero mogę normalnie siedzieć na live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    To jest normalne nawet bez wyłączania routera xbox w końcu połączy się z liv'em

4. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    aha dzieki

5. DominuM

DominuM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam inny problem - mój Xbox 360 Slim - traci sieć wifi. Muszę go kilka razy włączyć i wyłączyć, żeby załapał wifi. Czasem i to nie pomaga więc podłączyłem kablem. Po odłączeniu za jakieś 5- 10 minut znów się łączy z wifi i jest ok do momentu wyłączenia konsoli. Jakieś sugestie??

6. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    To samo co u góry poczekać aż, złapie szygnał a jak nie złapie to jescze raz zeskanować x'pudło z routerem.

7. DominuM

DominuM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie to samo - bo konsole próbowałem połączyć z 3 różnymi routerami i ten sam problem. Poza tym jak nie może się połączyć z routerem wchodzę do menu i próbując ustalić połączenie wifi wyskakuje mi komunikat żebym zainstalował kartę wifi do xbox-a. A poza tym konsola nie służy do ciągłego włączania i wyłączania po kilkanaście razy.

Wczytywanie...

Poleć forum