Wii czy Xbox360???

hubi1910

Świeżak
Świeżak
co jest lepsze Wii czy Xbox360????.....
Chciałbym się zapytac czy tak jak w ps2 działały gry z ps1 to czy na xboxa360 dzialaja np:gry z ps2,ps3 czy tylko z starego xboxa?????
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Bierz Xboxa 360 :)
Na xbox-ie 360 chodzą gry z xbox-a ale musisz mieć HDD
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
1. co lepsze xbox czy wii to musisz sam zdecydować co wolisz (jestes kazualem czy hardkorem)
2.w xboxie działają gry z xbox 1 tylko wtedy jak masz dysk (chyba)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
jeśli grałes juz we wszystkie najnowsze gry (te ktore cie interesowaly) to kup WII.W takim przypadku kupowanie xboxa 360 nie ma wiekszego sensu(pare exclusivow i tyle).
Z drugiej strony na WII tez jest tylko pare gier typu strzelanki, reszta to "bzdety".
 

hubi1910

Świeżak
Świeżak
To nie dla mnie tylko dla brata na urodziny :) ...on ma 10 lat
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Hmm nie wiem czy dla niego nie lepiej będzie Wii szczerze mówiąc
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
To zależy w co lubi grać :) Ja bym był za xbox-em
 

Evill

Użytkownik
Użytkownik
j

Ja też za xboxem jestem bo Wii nie jest wcale takie fajne:)
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Zależy czy twój brat woli grac w gry casualowe czy harcorowe jeśli to pierwsze to kup wii jeśli to drugie to kup xbox.
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym Ci od razu Wii polecił, ale mając na uwadze, że to dla 10 letniego (bądź co bądź, ale) dziecka. Więcej radochy, łatwiej skumają grę kumple / kumpele :p A jeśli sam chcesz przy okazji pograć w coś bardziej HC, to w takim razie kupuj X'a :)
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym polecil klocka. Wedlug mnie wii sie za szybko nudzi.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Bierz wii dla 10 latka idealne :D Na pewno świetnie będzie się bawił przy Wii Sports , Mario Kart i reszcie gier :D a jak zakupisz 2 zestaw padów to i ty świetnie się będziesz bawił :D Miałem oby dwie konsole żeby nie było że jestem kimś kto ma xboxa a nigdy nie miał wii :D
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Ja wam powiem tak. Nie przeceniajcie umięjętności 10 latka. To już nie jest bobas, a jeżeli ma stały kontakt np z grami na PC to w niejedną produkcję skopał by wam tyłek :>. Xbox nadaje się idealnie, jest bezpieczniejszy od Wii. Miałem Wii przez tydzień, kuzyn ma tą konsolę i stoi u niego na półce. Woli swoje PS2. Wii jest dobre na krótką metę, największe wrażenie robi na początku- nowy pad, innowacyjne sterowanie. Tak samo szczęka opada osobom które to widzą pierwszy raz(goście). Ale do grania na codzień polecam Xboxa. Ma ponadto zabezpieczenia, jakiś tam filtr rodzinny. Nie testowałem, wiem że jest.

A co do 10-latka. Kiedys w odwiedziny wpadla rodzinka z 8 letnim chlopcem. Stwierdzil ze najlepsza jest dla niego GTA san andreas i cale 2 godzinki poswiecil na rozwałce w GTA IV, a na końcu zapytał czy nie mogę mu jej pozyczyć bo ma kompa w domu. Jakież było jego rozczarowanie. Poza tym jezeli jego rodzice mu na to pozwalaja to czemu ja bym mial mu zabraniac- taki skrajny przypadek wam przytoczylem, ale prawdziwy bo z zycia.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rzeczywiście na Xboxa są gry bardziej hardkorowe

chociaż mój syn w Cars pocina więc i na X360 można coś znaleźc dla młodszych graczy:cool:
 

Fitmax

Użytkownik
Użytkownik
Kup Wii z Wii Sport oraz jakimś Mario Party. Gwarantowana udana impreza:)
 

Raimondo

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że po to jest PEGI i ESRB, żeby ograniczać widok dzieci przed niektórymi grami, np. GOW, GTA, itd.
Szkoda tylko, że nikt nie zwraca uwagi na mały znaczek w lewym dolnym rogu pudełeczka
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
tak a potem dziwią się że jest przemoc wśród dzieci , albo dzieciaki chodzą do szkoły z bronią i zabijają kolegów , a potem kto ma sprawy w sądzie producent gry , a czy on zawinił czy rodzice ?? d
 

Marcin195

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 13 lat i pożyczyłem na kilka dni Wii i przez 3/4 czasu jakie miałem pykałem tylko w Wii Sports :D, a przecież są gry dla starszych, metroidy, Mad World, resident evil, ojciec chrzestny, far cry a jeszcze jest Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi (na wii się fajnie w to pyka) :)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
bo Wii Sports to jedna z lepszych gier na wii :) szczególnie zabawa w 2,3 osoby ;D po porostu wymiata :D
 

B14CK

Użytkownik
Użytkownik
wii fajnie sie gra po paru piwskach z znajomymi.. wiec nie wiem czy to taki dobry pomysl dla 10 latka :p pozatym wii nudzi sie po okolo miesiacu... wydaje mi sie ze popularnosc wii zawdziecza glownie ogromnemu hype, bo ostatnio gralem troche i jedynie sie zawiodlem - kontroler wcale tak pieknie nie przekazuje informacji o ruchu jak to jest pokazane na reklamach np mi udalo sie wygrac nie jeden mecz w tenisa nie podnoszac tylka z kanapy, machajac jedynie nadgarstkiem. Wiec X jest moim zdaniem o wiele ciekawszym wyborem od wii - zwlaszcza jak maly zacznie sie wkrecac w scene X - multi i inne to mysle ze spedzi przy nim calkiem sporo czasu ;)
 

Do góry Bottom