1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wina obrazu czy nagrywarki??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuki181993, Czerwiec 20, 2012.

1. Kuki181993

Kuki181993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich. Otóż ściągnąłem grę Gears of war 3, obraz oczywiście sprawdziłem przez abgx360, wszystko było ok. Postępowałem zgodnie ze wskazówkami. Po nagraniu na płytę gdy gram to w trakcie autozapisu bądź w innych miejscach płyta zwalnia w napędzie i nic się niedzieje a na koniec błąd. Jak myślicie w czym tkwi problem? W obrazie czy źle nagrałem, albo problem tkwi w czym innym? Proszę o pomoc. Dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jaka nagrywarka, jaka przerobka, jaka plyta, moze troche wiecej informacji, bo z takiego opisu to wszystko moze byc winne

4. Kuki181993

Kuki181993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagrywarka: TOSHIBA CHYBA TSST CORP CDDVDW SH-S223F, przeróbka lt+3.0, nagrywane na płytach verbatim. mam zamiar nagrac na laptopie nagrywarką HL-DT-ST DVDRAM GT30N.

5. Mati223332

Mati223332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak samo miałem podczas wczytywania w ghost recon future soldier okazało się że problem stanowiła trochę zarysowana płytka sprawdź u siebie czy zadziała ponowne nagranie

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak dla mnie to badziewna nagrywarka, gow to xgd3 wiec aby dzialalo bez problemow potrzebny liteon ihas

Wczytywanie...

Poleć forum