1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Window Media Center i pirackie filmy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek1988, Wrzesień 18, 2011.

1. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Konsola jest nieprzerabiana, podłączona do internetu (sieć domowa). Laptop ma oryginalny system win7 starter. I tu moje pytanie, czy kiedy zacznę odtwarzać pirackie filmy na Xbox'ie poprzez Windows Media Center to mogę obawiać się bana?

I moje następne pytanie :) Czy odtwarzanie pirackich filmów poprzez usb (np filmy w 720p) mogę spodziewać się bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Oczywiscie ze nie

4. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to byla by juz spora przesada.

5. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mówicie, że już tak robiliście? :) Czy to tylko Wasze przypuszczenia :)

ed.

Mam następne pytanie dotyczące filmów odtwarzanych przez USB.
    Istnieje możliwość odtwarzania napisów w filmach? Muszą mieć jakiś specyficzny format?

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    BAN jest za przerobienie konsoli, nie za ogladanie filmow ktore moga byc jednoczesnie twoimi nagraniami, ms nie patrzy kto co oglada na konsoli, napisy tylko w filmach ktore sa transkodowane czyli przetwarzane na kompie w czasie rzeczywistym dodajac im napisy i wysylane do konsoli np ps3 media server, wmc odtwarza filmy za pomoca komputera i wysyla tylko obraz wiec teoretycznie jak by zastapic kodeki wmc na np kodeki ffdshow i w nich ustawic odtwarzanie napisow to teoretycznie mozna by ogladac film z napisami, teoretycznie bo nigdy tego nie robilem choc np taki mkv wmc mi odtworzy

Z usb nie da rady tak zrobic

Wczytywanie...

Poleć forum