1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 10 będzie idealną platformą dla graczy?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

21 stycznia odbędzie się konferencja Microsoftu, na której oficjalnie zostanie zaprezentowany Windows 10. Szef marki Xbox – Phil Spencer – zapewnia, że ten system jest stworzony dla graczy.

Wielkie wydarzenie Microsoftu odbędzie się już w najbliższy wtorek, więc z tego powodu otrzymujemy coraz to więcej informacji dotyczących Windowsa 10.

Phil Spencer powiedział, że jest bardzo podekscytowany tym ogłoszeniem, ponieważ chce mówić o grach na komputery osobiste. Firma nadal jest „zobowiązana do przygotowania gier na konsole”, ale wszystko na to wskazuje, że rozpocznie się nowy okres dla korporacji z Redmond:

Jak widać plany szefa marki Xbox są dalekosiężne. Z tego powodu możemy mieć pewność, że firma nie zapomni o PC-tach w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

Spencer pamięta o konsolach, ale chce pokazać, że wie o graczach na PC-tach i smartfonach:

Zaintrygowani? Wszystkie szczegóły pojawią się już we wtorek. Pewna część show będzie transmitowana w Sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak Win10 idealny.. Tak jak Vista, Win7, Win8.. :D :shoot:

5. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co mają powiedzieć? Że to tylko nowa nakładka ale kupujcie bo nowy? Jak samochód kupujesz to też każdy jest idealny ;)

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  7. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Może i szybszy ale czy wygodniejszy ? moim zdaniem nie i jeszcze te kafelki .

9. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Oczywiście że będzie szybszy od 8.1 :) a kafelki można zlikwidować wystarczy chcieć

10. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe w pracy koleś się chwalił, że do Win8 wchodzi mu jego mega ultra laptop (w sensie na prawdę dobry laptop) bardzo szybko :D. Jak pokazałem czas w którym mój PC (już nie najnowszych lotów) wchodzi do Win7 temat rozmowy momentalnie się zakończył :) - i wszystkie tematy typu jaki to Win8 jest mega szybki itp odeszły w niepamięć i miałem święty spokój :).

11. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    U mnie win 8.1 odpala w 7 sekund na stacjonarce zainstalowany na SSD + UEFI , na asusie ZENBOOK odpala w 8 sekund zainstalowany też na ssd z uefi , windows 10 tylko że wydanie preview to to co było dostępne widziałem na własne oczy w laptopie boot po 4 sekundach był pulpit oczywiście na najowszym SSD`ku

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Win7 jak na razie nie do przebicia. Zobaczymy, czy Win10 go przebije :) Martwi mnie jedynie wciskanie tego systemu do XO :F

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To zależy. Ja mam win 7 na starym i win8.1 na nowym i win8.1 lubię bardziej. Jest wygodniejszy i duuużżo szybszy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    mam 8.1 od samego początku, i jakoś te kafelki mi nie przeszkadzają. A nawet ich nie używam, system zdecydowanie sprawniej działa niż na 7.

15. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Co to jest sprawniej? Ja nie mam kompletnie żadnych problemów z Win7. Zresztą przy Viście też żadnych nie miałem chociaż podchodziłem do niej z niechęcią..

bld

Mowa o zwykłych dyskach HDD, nie SSD :). Bo HDD nie dorówna nigdy SSD..

16. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a ja tam nie wiem co myśleć mam win 8.1 na początku odpalał dajmy na to w 10 sekund teraz zajmuje mu to minutę tak nie więcej, czemu ?? na win 7 tak nie miałem zastanawiam sie nad powrotem do 7 tylko nie wiem czy to dobry pomysł, co lepsze ?

17. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Przesiadlem się z Windowsa 7 na 8.1 mając pewne obawy. Wiadomo kafelki, brak normalnego menu start, jakieś dziwaczne przejścia do podstawowych ustawień. Pracuje na nim juz rok i szczerze powiedziawszy nie wrocilbym juz do 7-ki. Kafelki idealnie współgrają z tym czym zajmuje się zawodowo, brak menu mi nie przeszkadza a do ustawień się przyzwyczailem. Inna nizszoscią jest czas bootowania. Przez ten rok na zbierało się trochę śmiecia ale z SSD nie wystartował mi dłużej niż 8 SEC. Oczywiście tak jak 7-ka nigdy mi się nie zawiesił co daje płynność pracy.

Czy to idealna platforma dla graczy? Czemu nie, trochę gierek na 8.1 odpaliłem i z rzadną nie miałem problemow. Jeśli 10 ma być jeszcze szybsza i ma powrócić z kilkoma elementami do starszych wersji windowsow to na pewno kupię albo jeśli plotki będą prawdziwe to za free upgraduje.

Wczytywanie...

Poleć forum