1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 10 na ponad 75 milionach urządzeń

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 31, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Yusuf Mehdi z Microsoftu przedstawił szereg faktów dotyczących Windows 10. Wynika z nich, że system robi prawdziwą furorę.
    Windows 10 został zainstalowany już na 75 milionach urządzeń - poinformował Yusuf Mehdi, korporacyjny wiceprezes ds. marketingu Windowsa. Liczba ta oczywiście każdego dnia rośnie. Danych dotyczących nowej wersji systemu operacyjnego przekazanych przez Mehdiego jest zresztą znacznie więcej. Oto one:

• Windows 10 został zainstalowany na urządzeniach w 192 państwach świata
    • Ponad 90 tys. unikalnych modeli komputerów osobistych i tabletów ma zainstalowanego Windowsa 10
    • Wśród tych urządzeń znaleźć można i takie, które zostały wyprodukowane w 2007 roku
    • Ponad 122 lata czasu gry były transmitowane z Xboksa One na urządzenia z Windowsem 10
    • Odblokowano 10 milionów osiągnięć
    • Cortana na prośbę użytkowników opowiedziała ponad pół miliona dowcipów
    • Użytkownicy urządzeń z Windowsem 10 pobierają średnio sześć razy więcej aplikacji z Windows Store od osób z urządzeniami z Windowsem 8
    • Ponad 2000 organizacji ubiega się o zwycięstwo w akcji #UpgradeYourWorld (jej zwiastun prezentujemy poniżej)

Ostatnie statystyki dotyczące Windowsa 10 pochodziły z początku sierpnia. Wówczas Microsoft informował o tym, że system zainstalowano na 14 milionach urządzeń.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To teraz niech w końcu wpadną na pomysł na dodanie Cortany w Polsce.

BushyAxis793 i wendrol13 lubią to.
  4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    szkoda, że nie podali ile % zrobiło revert :p

bololabich lubi to.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    inwigilacja pełną gębą.

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja niestety byłem 1 z nich :( Zaraz po aktualizacji 10 beta do final CPU mniał z 15° więcej (45-50° zamiast 30-35° na pulpicie jak na 7 i 10 beta) i po 10 min PC freezował....

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na desktopie i laptopie wróciłem do 8.1 + usuniecie aktualizacji szpiegujących i wyłączenie telemetrii. Na tablet bym za to chętnie wrzucił 10 bo to bardzo fajny system ale problem w tym że jedynie aktualizacja wchodzi w grę by nie trzeba było podawać klucza a tego wpisanego w bios mi nie przyjmie przy instalacji z pendrive.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Może to dziwne,ale używam tego systemu od początku i jestem bardzo zadowolony.Zwłaszcza z nośnikiem ssd ten system pracuje rewelacyjnie.Od momentu włączenia laptopa do wgrania systemu upływa dokładnie 10 sekund i już jest w pełni gotowy do pracy. W żadnej wcześniejszej wersji Windowsa nie udało mi się uzyskać takiego wyniku.

9. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja zauważyłem również szybsze uruchamianie systemu na dysku HDD w stosunku do Windows 8.1.
    Wysłane z Tapatalk

10. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Mnie przy win 10 trzyma tylko możliwość streamowania rozgrywki... co do reszty, to żadna rewelacja. System na modłę googlową na siłę próbuje integrować wszystko wokół jednego konta (tu patrz konta microsoft). Ilość zbieranych przez M$ informacji także jest pokaźna (żeby powyłączać wszystko trzeba skakać po 2-3 ekranach). W moim odczuciu nie podoba mi się to, bo jestem człowiekiem lubiącym swoją prywatność i nie przepadam za "dzieleniem" się swoimi prywatnymi danymi, tym bardziej z korporacjami którym ostanią rzeczą na jakiej zależy jest dobro klienta. Niestety jak napisałem - streamowanie rozgrywki mnie tutaj przyszpila do tego systemu i na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na luksus powrotu do win7.

11. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do dzielenia się danymi, to albo trzeba pogodzić się z tym, że Google i Microsoft zbierają o nas dane, albo odłączyć router od prądu/odpiąć kabel od Internetu.
    Wysłane z Tapatalk

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113

G i M zbierają o nas dane od zawsze tylko wcześniej było to niejawne i służyło głównie reklamom a teraz instalując W10 zgadzasz się na jawne inwigilowanie co gorsza w dane mają wgląd różnie organizację.

13. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja jestem mega zadowolony.
    Przesiadłem się z 7 i nie żałuję :)

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Prawda jest taka ze kontrolują nas wszędzie od dawna nie tylko z win10 czy google .

15. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Ja twardo zostaję przy Win 7. Jak dla mnie wciąż bezkonkurencyjny, stabilny system. Nie lubię kafelków, szpiegowskich aplikacji, streamowania itp. System ma działać, a 7ka działa idealnie.

16. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Hehe bo myślisz ze z 7 jestes nietykalny hehe dobre . Jak by chcieli to i tam cie znajda .

17. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    hehe jest sprawdzony hehe i pewny hehe i stabilny. Dlatego używam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum