1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 10

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez brattanek, Lipiec 30, 2015.

Czy będziesz grać w gry z Xboxa na Windows 10?

1. Tak

11 głos(y/ów)
    50,0%
  2. Nie

11 głos(y/ów)
    50,0%
  1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    win10-logo.jpg

Wczoraj chwile testowałem nowa aplikację na Windows 10 z padem podpiętym do konsoli. Uruchomiłem Wiedźmina i gra chodzi płynnie razem z dźwiękiem. Jedynie co zauważyłem to wygładzenie obrazu i jego spłaszczenie. Podczas testowania jednocześnie obserwowałem laptopa i TV, gra nie miała opóźnień co mnie zdziwiło. Jestem ciekaw jak wyglądają opóźnienia na multiplayer może ktoś z was testował?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Jeszcze nie testowałem ale wydaje mi się że nie powinno to mieć wpływu na siebie

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Moim zdaniem może mieć znaczenie bo nie dosc że konsola musi streamowac obraz do kompa to jeszcze musi wysylac i odbierac pakiety z gry online co wiąże sie z obciążeniem calej sieci :) dzis to przetestuje i dam znaka jak to wyglada na przykładzie BF4 :)

5. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Dla mnie to tylko bajer. Jako takich opóźnień nie ma, ale testowałem mając włączony jednocześnie tv, na którym domyślnie gram i jakość streamowanego obrazu pozostawia wiele do życzenia - przynajmniej w moim przypadku.

6. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Pewnie zależy też od monitora na jaki streamujemy.
    Ja streamowałem na lapka 15.4 cali i jestem zachwycony :)
    Co prawda lapka musiałem podłączyć do rutera kablem bo po WiFi czasem potrafiło chrupnąć.
    Dla mnie ta opcja jest zajebistą sprawą.

7. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od siedzenia przy monitorze mam mocnego PC, a konsole jest od tego aby się rozwalić na kanapie :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chętnie bym streaming-ował XO na PC z czystej wygody u mnie PC chodzi 24h/dobę a że mam mały pokój to mam tylko monitor zresztą wole monitor ponieważ ma prawie żadne opóźnienie w przeciwieństwie do nawet bardzo drogich TV ale po tym co wychodzi ciągle o W10 wróciłem do W8.1 mam tylko nadzieje że ktoś oszuka apkę i będzie ją można odpalić na W8.1/7

U mnie zastosowanie to granie w cop na jednej konsoli bez dzielonego ekranu bo normalnie do XO 2 monitorów nie podepnę.

9. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Da się tak zrobić ? mając W10 i chcąc grać na podzielonym ekranie, na tv 1 osoba i 2 na lapku?? ciężko w to uwierzyć :)

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem przeczytałem to gdzieś, kiedyś tam, tak samo jak podpinanie kilku monitorów do jednej konsoli. Pewnie to tylko plotki ale co będzie w przyszłości tego nikt dokładnie nie wie a przy streamingu mogli by to wykorzystać.

11. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8

hm, jeśli to okazało by się prawdą było by naprawdę grubo.. takie przejście np Halo we 2 osoby na legendary bez splita..coś pięknego :)

ale musiałby ktoś to potwierdzić, najlepiej testując

12. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Przetestuje to dzisiaj na multi w call of duty i dam wam znać, ale szczerze to nie wydaje mi się to realne, obym się mylił ;-)

Edit. Testowałem i niestety tak nie jest

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2015
  13. trampek

trampek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ja mam właśnie pytanie odnośnie steamowania gry na w10. Włączam konsole ładnie się spina z lapkiem, klikam streamuj i słychać tylko dźwięk, mogę sterować, ale na lapku nic nie widać. Dodam, że w aplikacji filmy i tv czy jakoś tak też nie mam obrazu, to samo nie mogę odtwarzać nagrań z aplikacji xbox, ktoś zna przyczynę?

Wczytywanie...

Poleć forum