1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 7 Home premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dsdantee, Marzec 7, 2010.

1. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    siemka.pytanie troche nie na temat ale chcialem sie czegos dowiedziec o wyzej wymienionym systemie operacyjnym.a wiec jutro jade do sklepu po nowego pceta.przeczytalem jego parametry i zobaczylem ze system operacyjny jaki psiada to wlasnie windows 7 hp.co sadzicie na jego temat?jest lepszy od visty?ma jakies luki itp?czy wszystkie gry zarowno te nowsze jak i starsze powinny bez problemu na niego wejsc?podajcie swoje opinie na temat tego systemu.pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    najlepszy os od ms ever. ogolnie uzywam ponad miesiac wersje ultimate i nie znalazlem zadnych bledow. wyglada ladnie i jest funkcjonalny i wszystko, w przeciwienstwie do visty, na nim dziala. polecam w 100%

4. Grzechu Oo

Grzechu Oo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    Ja mam win7 ultimate. Jestem zadowolony, jak dla mnie lepszy od visty, co prawda wyglądem przypomina viste ale w obsłudze xp, ale to moje odczucia. Co do gier to nie wiem, od tego mam konsole :p ale ogólnie polecam

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siódemka jest spoko, siedzę na niej kilka tygodni. Przeskoczyłem z xp bo vista była dla mnie totalną porażką. W7 jest podobny do visty ale zdecydowanie od niej lepszy. Trochę drażni brak pewnych opcji z xp, ale są też inne nowe, które umilają życie. Oczywiście polecam system 64 bit bo teraz on jest przyszłością.

ps. jesli chodzi o działanie różnego softu - więcej rzeczy odpalisz pod 7 niż vistą.

6. Gregigregi

Gregigregi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poole/UK
    A ciekaw jestem ilu z was zaplacilo za 7ke

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    przenoszę do offtopu

8. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest stabilny, wszystko działa, wygląd cieszy oko - polecam. ;)

9. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapłaciłem nawet za dwie - na 2 kompy. W każdym z pięciu kompów mam oryginalną Windę. Tobie też polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum