1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 7 i problemy z internetem w FSD, RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Haremhaton, Grudzień 11, 2011.

1. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wczoraj siedziałem cały dzień czytając poradniki na internecie o udostępnianiu internetu z laptopa do konsoli. Komputer jest na sieci bezprzewodowej i potem kablem udostępniony do xboxa.
    Nie wiem o co chodzi, bo raz działa, potem znowu nie działa, potem restartuje kilka razy komputer, wyłączam wszystkie zapory, zmieniam co chwila ustawienia udostępniania sieci i nagle się pojawia żeby np. ściągnąć informacje o pogodzie i po jakimś czasie znowu zanika. Wie ktoś co może być problemem?
    Czasami konsolowa wykrywa internet, czasami tylko podłączenie ftp, a czasami w ogóle nic. Nie jestem pewien, ale może jest to w jakiś sposób związane z xlink kaiem, bo problem zobaczyłem dopiero po zainstalowaniu go i zrestartowaniu komputera.
    Miał ktoś może podobne problemy? I rozwiązał je w jakiś sposób?
    A jeżeli nie dałoby się tego zrobić, to może wie ktoś chociaż jak connectx'a ustawić z windows 7, bo mimo wrzucenia plików do folderu plugin i udostępnieniu folderu głównego, w managerze plików nie pojawia się w ogóle opcja connect x.

Wczytywanie...

Poleć forum