1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 7 - Internet na Xbox'ie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dmoroz89, Październik 29, 2010.

1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam, otóż mam taki problem, chciałbym podłączyć internet do xboxa przez laptopa. Wiadomo w laptopie mam 2 k.sieciowe., Bezprzewodową ściągam sygnał z rutera i przez kabel ( skrosowany ofkors ) chce podac internet na xboxa. Problem w tym ze szukałem i czytałem i nic nie znalazłem... natknełem się tylko na filmik jak przeglądać strony internetowe na xboxie i takie tam inne... glownie porady dla win xpoxa ?...

Procz w/w problemu mam takie pytanie , jak to jest z tym przzegladaniem stron na xboxie ? prawda czy mit ? oraz jesli to prawda to czy trzeba miec przerobionego xb

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    szkoda czasu na przęglądanie internetu przez Xboxa, jeżeli obok siebie będziesz mieć odpalonego laptopa -.-...
    nie lepiej podlaczyć xboxa kablem do routera i mieć święty spokój z laptopem ?

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Musisz oba urządzenie połączyć kablem, na xboxie najlepiej ustawić adres ip na sztywno (z innej puli niż obecnie masz na laptopie np. radio ma 192.168.1.1 to na karcie do xboxa dajesz 10.1.1.1 a w xboxie 10.1.1.2). Następnie musisz w siódemce połączenie udostępnić i wszystko powinno działać.
    a tu masz jeszcze support bo mój opis jest taki na skróty.

5. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ok , zaraz zobacze czy to działa :) a co do wypowiedzi sajdorra, to tak , tak mialbym latwiej, tylko po przemeblowaniu w pokoju nie chce kabli przechodzacych z pokoju do pokoju, wole sobie krotkim kabelkiem podlaczyc neta przez laptopa, bo laptop i tak chodzi 24 na dobe ;p

Wczytywanie...

Poleć forum