1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 7 problem z internetem.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Maxi178PL, Październik 7, 2012.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Witam, miałem 8 ta testowa, znudziła mi sie, wiec postanowilem wgrac 7 jak zawsze, no i tu byl problem, dwie wersje zainstalowalem 7 z dwa razy i to samo, internet mi nie dziala, musze kurcze co chwile resetowac router jak wlaczam komputer od nowa lub jak go wlacze, wnerwiajace to jest, nie wiem co sie stalo, weczesniej bylo normalnie tylko jak z 8 na 7 wgrane, tragedia co to moze byc?? mial ktoś już taki problem, z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
  4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Zero konkretów. Jaki router? Jaka karta sieciowa? Sterowniki producenta wgrane?

5. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Windows sam wgrywa sterowniki :p 7 Router tp link, info podam w domu, jestem aktualnie w szkole ;p ale to nie zalezy od sterownikow, wiem, ze ustawialem z opradnika yt ip z ipconfigu w ustawieniach internetu, wiem, ze to cos dalo, ale nie iwem co jest, zreszta napisze jak bede w domu.

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    I tutaj się mylisz. Windows 7 owszem, sam instaluje odpowiednie sterowniki. Problem jednak polega na tym, że zazwyczaj są one bardzo stare i w większości przypadków efekt może być podobny do twojego. Sam przez to przechodziłem. Na początek zainstalowałbym dedykowane sterowniki od producenta i zobaczył, czy problem występuje nadal.

7. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    Odp: Windows 7 problem z internetem.

Malo info podales. Powiedz czy masz kilka urzadzen podpietych czy tylko jedno, jak kilka to moze masz konflikt ip jak podales stale ustawienia. Jaki wogole masz objaw ze resetujesz router? Masz jakis komunikat?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

8. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Lapek, xbox wszystko normalnie dziala, tylko u mnie na komputerze, wszystko sie zwalilo po formacie z 8 na 7, nie wiem, sprobuje sterowniki wieczorem zainstalować.

9. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sprawdź czy sterowniki kart sieciowej są najnowsze.
    2 sprawdz czy pasz odpowiednio skonfigurowane opcje sieciowe, nie wiem jak jest to z 8 bo jeszce jej nie miałem ale jak spowrotem robiles na 7 to był format all i 7 instalowales?

10. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    ta, z 8 od razu na 7 z plytki, no sa najnowsze, nie wiem kurde co to moze byc ;\

Wczytywanie...

Poleć forum