1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 8 a xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Deadpool, Styczeń 1, 2013.

1. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć wam, to pytanie jest przeznaczone dla ludzi, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat win8, bądź tych co są w stanie pomóc! =)
    Mój problem jest następujący: Pobrałem sobie dwie gry z Store. Jetpack Joyride oraz Adera. Są to gry za które dostaje się achievmenty(nie wiem czy dobrze napisałem),
    ale gdy je włączam to wyskakuje, że tam loguję do mojego konta xbox live, ale coś zalogować się nie chce. Dodam iż w zakładce Gry wszystko działa, loguje się, pokazuje w co ostatnio grałem, jaki znajomy jest online itp. Szukałem coś na Google i znalazłem o zmianie regionu, bo może nie być zgodna z regionem konsoli. Wszystko sprawdziłem i wszystko się zgadza. Proszę o pomoc. =)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. jmik76

jmik76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    stary ale pokreciles - opisz swoj problem normalnie, bo zrozumiec o co Ci chodzi nie idzie.

Wczytywanie...

Poleć forum