1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows 8

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez luras, Marzec 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Witam, czy w tym systemie dzielił ktoś z was system na partycje? Otóż kupiłem laptopa z wygranym windows 8 i dyskiem twardym 1000GB z czego na partycji D mam 25gb a na systemowym C cała resztę i chciałbym podzielić dysk na jeszcze jedna gdyż chciałem zrobić sobie recovery. Probowałem programem partition wizard lecz w win8 podział nim wiąże się z błędami i muszę przewracać system do poprzednich ustawień żeby działał prawidłowo. Fakt że mógłbym zrobić go na partycji D lecz obraz do przywracania waży ponad 30gb... podpowie ktoś co mam zrobić w takiej sytuacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Przecież windows 8 działa prawie na takiej samej zasadzie co 7 więc ma takie same opcje .
    Panel Sterowania <Kategorie> -->System i zabezpieczenia--->Utwórz i sformatuj ...
    Tutaj są takie opcje. Na twoim miejscu to rzuciłbym za przeproszeniem w pysk sprzedawcy za wykonanie "dobrej roboty"..

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Windows 8

Easeus partition master

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. luras

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica

Próbowałeś dexter na win 8? W google znalazłem już kilka problemów gdzie po użyciu programu do dzielenia na partycje system przestał całkowicie działać... Jeśli chodzi o możliwość dzielenia poprzez standardowy tryb w windowsie to niestety nie da się podzielić partycji "systemowej" w żaden sposób...

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Zawsze jest szansa, ze padnie windows przy takum dzieleniu. Zainstalujesz sobie najwyzej na nowo.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

7. luras

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica

Ale system jest już zainstalowany, teraz wszystkie lapki tak sprzedają i trzeba zrobić sobie kopie zapasową, nie ma wyjścia.

8. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    spróbuj - panel sterowania,- -- narzędzia administracyjne-- zarządzanie komputerem --- zarządzanie dyskami i tam masz podział, to jest na win7 niestety musiałem tymczasowo odinstalować win8 i nie mam okazji sprawdzić czy też jest tam taka droga,

1 osoba to lubi.
  9. cherisher

cherisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Tak jest taka opcja w WIN 8 i dziala poprawnie, dzieli dysk bez problemu. Ja osobiście zawsze dzieliłem na świeżo zainstalowany system :thumbup:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  10. luras

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica

Dzięki za odpowiedzi, jednak podział bezpośrednio z narzędzia systemowego sprawdził się bardzo dobrze:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum