1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows Live ID - inny e-mail

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wawrzyn, Lipiec 28, 2010.

1. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam.
    posłuchałem was i zrobiłem 2 konto.
    Ale:
    Wcześniej miałem konto gold przez 1 miesiąc za free jest. Mówiliście żę na 3 kontach będe mial.
    Zrobiłem to 2 konto niestety podałem przypadkowo inny mail (wogóle on nie istnieje) i teraz mam silver.
    Co mam teraz zrobić?
    Windows Live ID zmienić tam Mail na tamten i hasło z tamtego wporwadzić? Jak tak próbuje wyskakuje ze windows live id jest juz costam przypisany do konta itp. Co mam zrobić w takiej sytuacji. BAAAAARDZO PILNE.
    za pomoc napewno będę dziękować. tylko proszę was piszcie mi jasne odpowiedzi.
    Z góry dziękuje i czekam na odp.:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Nie do końca Cię rozumiem, ale żeby mieć darmowego golda musisz dołączyć do usługi live na nowym koncie i gdzieś tam powinno być skorzystaj z darmowego internetu czy coś takiego.

4. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    miałem już darmowego golda na tamtym koncie prezez ok tydzien. Ktos powiedzial ze konto gold przysluguje na 3 kontach. Zrobilem więc 2 ale przy rejestracji konta podalem zly mail. Konto powstalo ale niestety silver. Wytlumacz jak teraz z tego konta 2 (silver) zrobic konto gold?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nie da się konto jest od razu jak się nie zrobiło to już nie zrobisz

6. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Zrób nowe konto i podaj dobry e-mail!

7. bartek1980

bartek1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    musisz wejść na to pierwsze konto LIVE i zmienić tam maila, później wejdź w drugi profil LIVE i wpisz tam poprawnego maila. W ten sposób nie będzie ci wyskakiwać że Windows ID jest przypisane do innego konta.

8. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Ok zaraz tak spróbuję, jak mi się uda to bartek 1980 podziękuję *** Dodam Cię do znajomych zatwierdź.

Dobra nie mogłem do tego dojśc pogubiłem się już całkowicie. Wytłumacz mi dokładnie.
    Mam tak:
    1 konto na którym mam golda (mail: wawrzyn17@usa.gov)
    2 konto na którym mam silver, ale chce na to konto przenieść mojego golda (xawrzyn17@usa.gov) pomyliłem się z wpisaniem maila:(
    Co mam zrobić?
    Wchodzę w windows live id w koncie silver klikam żeby przypisaćna inne konto jak podaje Mail ten poprawny i dobre hasło (z tego 1 konta) wywala mi że windows live id jest już przypisany. Wytłumaczcie mi jak mam go z tego 2 konta odpisać. W edycji konta (zmiana maila) nic nie daje. Maila zmieniłem a itak w live id jets to wcześniejsze. Proszę o szybką odpowiedź. Najlepiej jak można to proszę pisać na gg: 7115193. Z góry dziękuję ;)

Pomóżcie mi no... .:(

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn

9. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Znaczy, że mail jest w użyciu - najpierw musisz zmienić ten w starej konsoli - z goldem - na jakis z nieba wzięty - ewentualnie jakiś Twój inny niż te dwa. Dopiero potem spróbować na konsoli z silver - przypisać mail z gold.

10. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Już tak zrobiłem na koncie golda wpisałem maila: wawrzyn217@usa.gov i na silverze wpisałem maila z golda ok ale jak wchodze znowu w windows live id i przypisuję konto to caly czas wyskakuje komunikat o tym ID:(

Ktoś wie jak to zrobić czy mam się już niestety poddać :(?

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn

Wczytywanie...

Poleć forum