1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

windows live ID problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wafel_madridistas, Kwiecień 25, 2012.

1. wafel_madridistas

wafel_madridistas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich

moze i jestem swiezakiem na tym forum ale w x'a juz cioram pare lat i wlasnie pojawil sie pierwszy problem...

zakupilem nowy kod do golda

i poproszono mnie bym sie zalogowal do windows live id (zawsze bylem automatycznie zalogowany) ale ja nie pamietalem hasla bo kilka lat nie go niepotrzebowalem a gdy chcialem go odzyskac okazalo sie ze moj mail (na google gdyz live zakladalem gdy jeszcze w polsce go nie bylo wiec zapisalem konto na UK) juz nie istnieje i teraz moje pytanie

by uaktywnic golda musze nowe konto zakladac a jezeli to juz bedzie nie uniknione to da sie moje zapisane "osiagniecia" przeniesc na nowe konto (ale bedzie polskie).

dzieki wielkie

Wczytywanie...

Poleć forum