1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 6StopieńWydupczenia, Październik 12, 2012.

1. 6StopieńWydupczenia

6StopieńWydupczenia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zapomniałem hasła do Windows Live tak jak w temacie. Konto jest powiązane z profilem na xboxie wczoraj próbowałem odzyskać hasło ale mi się nie udało. Log w xboxie mam automatyczny ale potrzebne mi jest to battlelog'a. Odnośnie dla tego że zakupiłem moh warfigter wersję limitowaną i 25 października tego roku jest premiera kod będzie można wymienić na Wymień kod - Electronic Arts Polska mogę też zrobić nowe konto na xboxie ale szkoda mi golda który kończy się 03,2013 r. Nie mogę zresetować hasła ponieważ podaję zbyt mało danych i microsoft nie chce udostępnić mi danych. I jestem ciekaw czy na tej stronie wymieńkod będą potrzebne dane z xboxa czyli windows live pytam ludzi którzy wymieniali kody do fify13. Albo czy też mogę odzyskać w jakiś sposób hasło. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    odzyskiwanie hasła na maila lub pytanie pomocnicze...........

4. 6StopieńWydupczenia

6StopieńWydupczenia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety przypisuje mi maila interaktywnego do tamtego konta więc nie mogę wysłać na swojego którego obecnie używam. Jednorazowego kodu też nie mogę użyć. Bawiłem się z tym wczoraj cały dzień ogólnie to chodzi mi o to czy będę potrzebował danych z tamtego konta aby wymienić kod na stronie którą podałem powyżej. Czy już mam się szykować do robienia nowego konta.

Wczytywanie...

Poleć forum