1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows Media Center - problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sporkas, Grudzień 13, 2011.

1. Sporkas

Sporkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Witam, mam nietypowy problem.
    Otóż całe skonfigurowanie konsoli w WMC nie było problem.
    Problem występuje wtedy gdy chcę połączyć się z WMC na xbox'ie.
    Nawiązuje połączenie.. Nawiązuje połączenie i po jakimś czasie wywala i wyskakuje komunikat: "Konsola xbox nie może połączyć się z komputerem Windows Media Center PC. Spróbuj wyłączyć i włączyć kosolę i spróbuj ponownie."
    Wykonałem czynność tak jak pisze lecz to nic nie dało i dalej jest ten sam komunikat po jakimś czasie nawiązywania połączenia.
    Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu ?

Proszę o pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze to byc problem kwestii udostepnienia bo jak pamietam to na kompie trzeba wejsc w ustawienia WMC i tam zaznaczyc Xboxa ze chcesz udostepniac materiały czy cos takiego :)

4. Sporkas

Sporkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Kombinowałem już nad wszystkim. Zobaczyłem i przeczytałem masę tematów co to może być, ale nic z tego.
    Zrobiłem jednak zdjęcia co się pojawia.
    Jak klikam w menu xbox'a Windows Media Center ukazuje się ekran z:
    Imageshack - img0303tt.jpg
    I czekam jakąś minutę może więcej po czym pojawia się ekran:
    Imageshack - img0304o.jpg

Na komputerze w Windows Media Center przy urządzeniu pojawia się napis "Skonfigurowane, ale niedostępne"

Bardzo proszę o pomoc.
    Myślę, że znajdzie się ktoś kto będzie wiedział jak rozwiązać taki problem.

Wczytywanie...

Poleć forum