1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows media center xbox 360 problem

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez swiatol, Listopad 13, 2010.

1. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam serdecznie mam pytanie odnośnie WINDOWS MEDIA CENTER całkowicie nie wiem jak się za to zabrać a chciałbym zobaczyć w praktyce jak to działa. Posiadam laptopa z systemem xp i sieć mam bezprzewodową . Konto polska , oczywiście zrobiłem migracje . Wchodzę w zakładkę xbox media center dusze to co jest na pisane oczywiście obejrzałem filmik , i podoba mi się to rozwiązanie w końcu dostaje kod i adres strony Xbox 360 Media Download Center - Xbox.com no i nic się nie dzieje nie ma takiej strony , gdzie mogę znaleźć rozwiązanie czy ten media center działa w Polsce ? czy może na innych kontach proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    musisz miec na kompie system operacyjny z Media Center

4. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam ten sam problem, kiedys mialem juz to polaczone i smigalo tylko nie pamietam co sie pozniej stalo i ostatnio chcialem na nowo polaczyc X-a z Pc lecz nie moge, poniewaz podana strona juz nie istnieje...

5. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    To na Viście będzie śmigać ?

6. hydro

hydro Użytkownik Użytkownik

Polubienia: