1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows media center + xbox 360 (Zbanowana) zanikniecie kodekow AVI!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kondorro, Grudzień 4, 2009.

1. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    siema wszystkim , a wiec chcialem dzis podlaczyc xboxa z kompem poprzez windows media center . Niestety mialem male problemy z siacia i bawilem sie w to jakies 3 godziny , w koncu udalo sie odpalilem film avi na xboxie za pomoca WMC niestety na ekranie byly jakies dziwne paski wiec kilka razy resetowalem kompa i konsole , gdy juz mialem zamiar obejrzec film wyskoczyl mi komunikat ze brak KODEKOW!!!Kodeki zassalem juz rok temu z XBL i divxy zawsze mi z plyty dzialaly , dodam ze moja konsola jest od okolo miesiaca zbanowana lecz caly czas podpieta do netu.

CZYZBY MSHIT!!! Zmazal mi przed chwila z dysku KODEKI???Wiem ze miala jakies 2mb niestety nie mam juz tego pliku na HDD!!!!

Co jest grane ?Czy ktos juz sie spotkal z taka sytuacja jak ja?

Powoli mi tego dosyc , najpierw BAN brak instalacji gier na HDD a teraz zanikajace kodeki AVI?WTF!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. lyczko

lyczko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    ja w ogóle po banie, nie mogę z media center sie połączyć...na ostatnim kroku robi logowanie do live'a i tyle:/

4. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Ja ostatnio się łączyłem z wmc i wszystko poszło dobrze
    A też przyznam się do ban'ki ;)

5. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No tak tylko ze mi to normalnie dzialalo tylko te paski na ekranie mnie wkurzaly , zle ustawiona rozdzielczosc.

No i pytanie jak to mozliwe ze po resecie kompa oraz xboxa kodeki (te2MB) znilky?!

Jesli ktos chce sie bawic w WMC to lepiej niech ma wylaczone autologowanie na XBL , pewnie oni mi zmazali kodeki , frajerstwo!!Nigdy wiecej XSHIT!!

6. damiano193

damiano193 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przyznam szczerze że i mi zaczyna ta konsola działać na nerwy,jak mozna sprzedawac gó*** za 1400 zł (ja za tyle kupiłem) i zeby to sie psuło po 3 miesiacach!!!?? co to ma byc ,masakra.Sprzedam ten szit i kupie PS3 ,kiedys je przerobia i czekam wlasnei na ten moment a PS3 postawie na xboxie .

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za 1400zł 3 miesiące temu kupiłeś;). Gwrancja jest 3 lata;). Jak sprzedasz to jak chcesz ps3 na niej postawić;) wypad dzieciaku

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zal.pl kolejny dzieciak ktory jest zly na ms za to ze go zbanowali Haha.. jak bys nie przerabial to bys nie dostal bana i mogl bys odeslac na gwarancje .

9. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    I też dostaniesz bana :p

Wczytywanie...

Poleć forum