1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows Media Center

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez peja101, Listopad 11, 2009.

1. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Cześć
    Na wstępie powiem, że niedawno założyłem mój pierwszy temat i nikt mi wtedy nie odpisał, może tym razem będzie inaczej.
    Mam problem z wmc, który polega na tym, że konsola nie widzi w my music na wmc moich piosenek tylko te które są standardowo w systemie czyli bethoven itp.. Jedyne co moja konsola widzi to zdjęcia które są UWAGA - W KOSZU. Co mam zrobić żebym mógł normalnie korzystać z usług jakie powinno mi to dawać.

Dodam, że mam Viste Ultimate 64-bit po angielsku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ej LUDZIE ja blokuje to forum czy co? Bo odką założyłem temat to nikt postów nie pisze

Wczytywanie...

Poleć forum