Windows Media Center:?

bryan666

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich!
Pytanko mam takie, jak połączyć konsolę z laptopem/komputerem żeby korzystać z aplikacji WMC i co przez tą apl. można zrobić.
Proszę o odp. i pozdrawiam.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przesylac strumieniowo dane
 

bryan666

Użytkownik
Użytkownik
ok a jaki przewód do tego? czy może być taki sam jak do podłączenia liva czy musi być inny?
 

KingCim

Świeżak
Świeżak
jak dla mnie media center to cos takiego jakby zdalny pulpit ale nie do konca. aplikcja mc umozliwia przegladanie zawarosci pc zorganizowanej w biblioteki. zawartosci, czyli wideo, muzyka, fotki.
instalacja jest bardzo prosta, jednak zeby calosc dobrze dzialala trzeba miec nowy router i czasem jedno urzadzenie podlaczone kablem.
po 1, zeby korzystac z mc, musi byc on zainstalowany na komputerze. ja mam win7 wiec mam od razu. odpalamy, robimy prosta konfiguracje i klikamy na dodanie nowego external (o ile dobrze pamietam) - powinno nam sie wyswietlic okienko na wpisanie 8 cyfrwego kodu. teraz wchodzimy na konsoli na opcje mc, klikamy az sie nam wyswietli kod, przepisujemy go do lapka i czekamy chwile.

zwracam uwage na jedna bardzo wazna rzecz - zeby calosc dzialala przez wifi, potrzebny jest router i wifi w laptopie na przyzwoitym poziomie, standard 'g' o ile sie nie myle, bo inaczej strasznie tnie i zenada. wyjsciem natomiast jest podlaczenie kablem obu urzadzen do routera, ale to przeciez troche mija sie z sensem ... ;]
 

Do góry Bottom