1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows media center

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Art.13, Marzec 18, 2011.

1. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Witam na filmiku który jest w menu x'kloca jest filmik że ten program działa tylko z systemami windows Vista i windows 7.Ja aktualnie posiadam windows XP i raczej się to nie zmieni bo mój komp nie uciągnie nowszego systemu.I moje pytanie jest następujące czy mogę w jakiś sposób udostępniać pliki z kompa na x360??
    Podobno również przez windows media center można surfowac na konsoli x360 czy to jest prawda???

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak , jeżeli masz router i do niego podpiętą konsole i kompa , to wchodzisz tylko w win media center udostępnianie plików i zaznaczasz xbox 360.
    Przynajmniej tak jest u mnie na xp.

4. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Są też inne media servery, np TVersity Media Server. TVersity akurat najłatwiej właśnie spod xp obsłużyć.

5. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    czyli na xp pójdzie
    a mam do was jeszcze jedno pytanie kiedyś ściągałem WMC tylko tam było sprawdzanie legalności oprogramowania a mój XP jest z piracony i czy by szło jakoś to ominąć

A w tym TVersity jest opcja surfowania na x360

6. XboXers

XboXers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest wersja systemu xp z wmc.

7. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    To wiem ale czy idzie jakoś ominąc sprawdzanie legalności oprogramowania lub czy jest taka wersja bez tego?
    PS:Z oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki z PC na x360 to raczej nic wspólnego nie będę miał najbardziej chodzi mi o net w konsoli.

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum