1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Windows Media Center

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sevcio, Listopad 18, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Mam pytanie względem Windows Media Center. Zainteresował mnie ostatnio ten program, względem mojego xklocka Dowiedziałem się, że istnieje pewna edycja dla systemu windows xp, właśnie z dodatkiem windows media center. Nie jest dla mnie problemem ściągnięcie, sformatowanie mojego lapka i wgranie tego windowsa I teraz pytanie do Was.:
    1. Czy ten windows xp z dodatkiem wmc, jest w pełnej polskiej wersji językowej?
    2. Na czym dokładnie polega ten WMC? Przypuszczam, że z poziomu xboxa, mogę sobie oglądać na nim filmy, które mam na komputerze, słuchaj muzyki z komputera.
    3. Czy posiadanie nielegalnego systemu xp z wmc, może zaszkodzić dla mojego xboxa, po podłączeniu i czy to w ogóle będzie możliwe?
    4. W jaki sposób mogę podłączyć xboxa, z moim komputerem? Potrzebny jest do tego jakiś dodatkowy sprzęt, czy coś?
    5. Czy ktoś z was posiada ten wmc w swoim xboxie? Jak to się sprawuje?
    6. Czy posiadane na moim laptopie filmy, czy muzyka, muszą być oryginalne, abym mógł je oglądać/słuchać na xboxie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maartines

maartines Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    odpowiedzi
    pyt1.wmc nawet w windows 7 jest, chyba w każdej wersji windowsa jest. Ewentualnie do pobrania ze strony microsoftu.
    pyt2. możesz z poziomu xboxa oglądać to co masz na kompie pod warunkiem komunikacji x-a z kompem za pośrednictwem np. routera internetowego
    pyt3. nie będzie szkodliwe
    pyt4. ja mam podłączony do routera i w opcjach kofiguracji klocka ustawiasz ip i resztę
    pyt5. sprawuje sie doskonale
    pyt6. nie muszą być oryginalne, muszą być tylko "wrzucone" do biblioteki wmc na komputerze. Konfiguracja intuicyjna, łatwa

4. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Masz dużo opcji albo vista i 7 albo Windows xp Media center edition. Ja go mam i jest świetny spolszczenie trzeba ściągnąć osobno. Tak to tak jakbyś mniał wszystkie multimedia z kompa na X360 a jak masz kablówkę i karte telewizyjną to masz również opcję multiroomu, Podejżewam że do tego może być nawet przerobiony X360 ale głowy nie dam.

Wczytywanie...

Poleć forum