1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

windows usb

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez pentrix, Styczeń 11, 2012.

1. pentrix

pentrix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    elo mam do was prośbe moze mi ktoś napisać jak zainstalować windowsa na dysku usb bo mam dysk 160 gb a mam 120 do x-a a reszte na winka chce miec to tak zeby niepodłączać ciągle do kompa tylko przepiąć kabelek usb moze mi ktoś powiedzieć jak to zainstalować np z płytki

2. Lotnik421 Xbox One

3. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
  4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
  5. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Weś sobie windowsa 7 starter i wrzuć na pendrive i ustaw botowanie na USB i tyle

6. pentrix

pentrix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok poradziłem sobie tak jak kolega napisał wgrałem windows 7 i przez program pwboot zmienialem na bootowanie z usb wszstko smiga az miło

Wczytywanie...

Poleć forum