1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wireless headset-problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marqs75, Maj 23, 2009.

1. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    zakupilem nowego bezprzewodowego hedseta po zaladowaniu go do "pełna"dziala mi 2 godziny i musze ponownie go ladowac chyba cos z nim nie tak,ma ktos bezprzewodowke i podobny problem?,czy tylko ten moj jest nie teges.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    nikt nie ma bezprzewodowki ????????? matko

4. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Nie wiem jak to jest w przypadku tego headseta, ale wiekszosc baterii, ktore mozna ladowac trzeba odpowiednio sformatowac przed normalnym uzywaniem.

5. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    PiaER ma racje - poczytaj dokladnie informacje o baterii w instrukcji. Jak nic niema -> google

6. rekuto

rekuto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    poland
    Ja mam oryginalnego headset'a i po sformatowaniu oryg akumulatorka MS działa śmiało z +/- 8-10h

Wczytywanie...

Poleć forum