1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wireless HeadSet

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Archont666, Styczeń 18, 2010.

1. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Elo

Miał ktoś styczność z bezprzewodowym headsetem? Jak długo działa tam akumulatorek i czy jest potencjometr do głosu i wyciszenia?

Kable mnie już irytują.Nie dość,że się plączą to jeszcze się łamią i przerywa podczas rozmowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. frugo pl

frugo pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hs bezprzewodowy

czytalem recenzje sentiego w psx extreme-dosc dawno temu.pamietam ze na max glosnoci jest odrobine cichszy niz ten z kabelkiem.druga wada to to ze ucho boli-dla maratonczykow sie nie nadaje,boosterzy moga o nim zapomniec. czas pracy to bodajze 6 godzin.jak zerwie sie polaczenie z xboxem nie ma zadnego sygnalu.moze byc tak ze mowisz do siebie.ogolnie hs o wszystkim sygnalizuje ale o tym nie.zasieg hs wynosi nie pamietam ile:p potencjometr raczej jest jest przycisk mute 3 guziczki sa

4. Archont666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Więc daremna zabawka i lepiej kupić zwykłego kablowego.

5. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    ja mam tego headseta i jestem baaaaaardzo zadowolony, ładujesz podłączając na noc do konsoli (nie musi być włączona) i bateria wytrzymuje na ponad 6 godzin ciągłej rozmowy. Dźwięk zbiera lepiej niż przewodowy - specjalnie z kumplami porównywaliśmy

6. Archont666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Właśnie kupiłem tą słuchawkę i mogę przyznać pawelstryju racje.Działa lepiej od zwykłego,kablowego headset-a

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum