1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wireless Network Adapter

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rei 02, Marzec 11, 2013.

1. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat tego urządzenia. Bo wreszcie chciałbym sobie założyć internet w swoim X360, a nie mam wejścia (tego gniazda internetowego) w domu. Więc powszechny kabel, na nic mi się nie zda. Więc, wracając do tematu - jak to działa? Czy coś będzie mi jeszcze potrzebne? Czy wystarczy mi sam adapter, bez żadnego modemu, i innych kostek internetowych za które będzie trzeba bulic co miesiąc? Czy ktoś z tu obecnych już korzystał z tego urządzenia? Bądź zna się na tym? Jestem w tym zielony, a mam dość ciągłego odmawiania sobie achievementów z powodu braku internetu. Będę wdzięczny za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    o rany, to jest odbiornik wifi, trzeba miec router z wifi i internet od dostawcy aby to dzialalo

4. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    wystarczy mieć sieć wi-fi w domu, kupujesz ten odbiornik, który niestety jest dosyć drogi (ja kupowałem za 230 zł) i nic więcej nie potrzebujesz (oprócz złotego albo srebrnego abonamentu xbox live oczywiście :D) sam też kiedyś miałem taki problem, ale wystarczy kupić ten adapter, podłączyć do xboxa, skonfigurować żeby odbierał od twojego routera i grasz. tylko że, jak to z bezprzewodowym, będziesz miał gorszą jakość niż jakby pociągnąć internet kabelkiem :)

5. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki wielkie za odpowiedź. :)

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum