1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WIRELESS NETWORKING ADAPTER - PC filmy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Riiko, Kwiecień 14, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    mam pytanie dotyczace WIRELESS NETWORKING ADAPTER. Zastanawiam sie nad zakupem, ale chce zrobic tak ze, nie chce miec neta, bo mam przerobiona konsole, tylko chce polaczyc sie z kompem by za pomoca xboxa ogladac filmy ktore mam na kompie, jest taka mozliwosc?
    Z kompem jest tak, ze mam router z wifi, od routera net do kompa mam kablowo rj45 do karty sieciowej, system xp prof.
    Ps. czy sa mozliwe jakies zamienniki adapterow wifi do xboxa bo te oryginalne strasznie drogie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. loopez

loopez V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DC
    40-50 usd za bialy adapter to duzo ? generalnie dziala. zapina sie na g i trzyma stabilnie. problem byl ze spieciem go z time capsule apple - ale z routerem linksysa juz nie (chodzilo o wifi z WPA2 )

Wczytywanie...

Poleć forum